Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Z Kad Ludzie Mają Kase Żeby Sprzedawać Na Allegro


RadEk!Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chcę Wam przedstawić skąd ludzie na allegro mają tyle yang

 

 

Przede wszystkim:


  • 1.To nie żadne boty
  • 2.To nie żadne programy tworzące yang
  • 3.To nie GM !!
  • 4.To zwykli ludzie , którzy kupują , a potem sprzedają
  • 5.Gdzie kupują ? To napisze poniżej

 

 

A teraz : Co i Jak ?

 

  • 1.Wystawiasz aukcjie na allegro z 999 paczkami po 60zł
  • 2.Ktoś kupuje - przelewa pieniądze na Twoje konto
  • 3.Ty z tego konta kupujesz , tyle ile ktos kupił na stronie : Gold4Fast.Com lub Metin2.Cc
  • 4.Odbierasz Yangi i przekazujesz je osobie , która u Ciebie je zamówiła
  • 5.Cieszysz sie z zarobku !

 

Dziękuję wszystkim za uwage ;)

 

Mile widziane ++ oraz 5 .

 

 

 

 

 

 

Nie prosze o +++ czy ---- tylko o wyrozumienie

 

 

Pro net

9659511.jpg

Opublikowano

skad maja no wiadomo ze z gry jak sprzedaja EQ to maja kase. a nie tam jakies inne.

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

MetinMT2 tu sie mylisz , myslisz ze np. Mucha caly czas koncze gre ??

Nie prosze o +++ czy ---- tylko o wyrozumienie

 

 

Pro net

9659511.jpg

Opublikowano

Witam

Chcę Wam przedstawić skąd ludzie na allegro mają tyle yang

 

 

Przede wszystkim:


  • 1.To nie żadne boty
  • 2.To nie żadne programy tworzące yang
  • 3.To nie GM !!
  • 4.To zwykli ludzie , którzy kupują , a potem sprzedają
  • 5.Gdzie kupują ? To napisze poniżej

[

 

 

A teraz : Co i Jak ?

 

  • 1.Wystawiasz aukcjie na allegro z 999 paczkami po 60zł
  • 1.Ktoś kupuje - przelewa pieniądze na Twoje konto
  • 3.Ty z tego konta kupujesz , tyle ile ktos kupił na stronie : Gold4Fast.Com lub Metin2.Cc
  • 4.Odbierasz Yangi i przekazujesz je osobie , która u Ciebie je zamówiła
  • 5.Cieszysz sie z zarobku !

 

Dziękuję wszystkim za uwage ;)

 

Mile widziane ++ oraz 5 .

 

 

 

 

 

 

Zauważ że to jest w euro

reflink

Opublikowano

Ale w euro jest jest okolo 7 , a liczac na PLN to jest okolo 28zł

 

Do modkow :

 

Prosze zmienic nazwe tematu z :

 

 

Z kad , na Skąd

Nie prosze o +++ czy ---- tylko o wyrozumienie

 

 

Pro net

9659511.jpg

Opublikowano

Hm,taki +86 to nie ma problemu z zarobkiem +1kkk,dlatego iż w grocie dropi po 1k yang i itemy na 70lvl+6 które się sprzedaję u handlarki jak dobrze pamiętam za 2kk ,a jak wiadomo dropi ich masa w grocie zarobek w ciągu 1h? na samych nożach na 70lvl jest z 100kk na godzinę.A jak ktoś śmiga bufem i postacią do grania buff cały zapełniony od noży ,demonicznych i postać główną można naprawdę zarobić masę yang , bez żadnych stron i innych.Tylko trzeba mieć troszkę czasu by wbić ten +80 zrobić odpowiednie skile i trochę wydać , ale mówię wam po jakimś czasie , się wszystko zwraca.Pozdrawiam

Opublikowano

Itemkow +66 nie mozna sprzedawac u handlarzy ... A mity z 2kk to sobie mozesz w tylek wsadzic

Nie prosze o +++ czy ---- tylko o wyrozumienie

 

 

Pro net

9659511.jpg

Opublikowano

100kk nie jest po 60 zet tylko po 45zet ;)

A ten sposob kazdy zna.

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

Hm,taki +86 to nie ma problemu z zarobkiem +1kkk,dlatego iż w grocie dropi po 1k yang i itemy na 70lvl+6 które się sprzedaję u handlarki jak dobrze pamiętam za 2kk ,a jak wiadomo dropi ich masa w grocie zarobek w ciągu 1h? na samych nożach na 70lvl jest z 100kk na godzinę.A jak ktoś śmiga bufem i postacią do grania buff cały zapełniony od noży ,demonicznych i postać główną można naprawdę zarobić masę yang , bez żadnych stron i innych.Tylko trzeba mieć troszkę czasu by wbić ten +80 zrobić odpowiednie skile i trochę wydać , ale mówię wam po jakimś czasie , się wszystko zwraca.Pozdrawiam

2kk? o.O z 200k u handlarzy oprócz stalek bo ich sie nie da sprzedac

1324317731-U140501.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...