Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ocena zestawu


leszczu97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Umm... nope.

Jaki posiadasz budżet na kupno?
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora?
Do czego ma służyć komputer?
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)?
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny?
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły?
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu?

 

Wypełnij.

Opublikowano

Umm... nope.

Jaki posiadasz budżet na kupno?

Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)

Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora?

Do czego ma służyć komputer?

Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)?

Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny?

Czy zamierzasz podkręcać podzespoły?

Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu?

 

Wypełnij.

A mógłbyś powiedzieć dlaczego "nope"?

 

Jaki posiadasz budżet na kupno? do 3300 zł

Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat) W najbliższych dniach

Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? Dotychczasowa specyfikacja jest marna, monitor też niezbyt dobry 19 cali. Ale będzie on wymieniany na BenQ GL2460HM

Do czego ma służyć komputer? Do gier/prac codziennych oglądanie filmu, przeglądanie internetu.

Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? Monitor NIE, ale prosiłbym klawiaturę i myszkę. Moim zdaniem najlepiej w zestawie bo wyjdzie taniej.

Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? Nie

Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? Nie

Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu?

Pomogłem?? Kliknij Lubię To

Opublikowano
https://www.morele.net/inventory/info/HYGhyH/

CPU - i5-6500, który wystarczy do każdej gry na najwyższych ustawieniach.

GPU - R9 380 4GB to karta na której pograsz bez problemu w każdą grę na wysokich/bardzo wysokich.

RAM - HyperX 8GB posiadający ładny, czarny radiator.

MOBO - Płyta ze średniej półki do zablokowanych mnożników. Posiada większą liczbę złączy niż H110, między innymi 4 sloty na RAM, więcej USB 3.0/3.1

CASE - Budżetowa konstrukcja. Posiada dwukomorową budowę, dzięki czemu jest większy przepływ powietrza oraz większa estetyka (kable są pod maskownicą).

HDD - Zwykłe 1TB.

PSU Supremo M2 - Zasilacz z certyfikatem GOLD, odłączanymi kablami oraz cichym wentylatorem Sigma Pro. Jest to jeden z najlepszych zasilaczy w tej cenie.

Zostawiłem ci 300 złotych na myszkę i klawiaturę.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Zasilacz słaby, klawa i myszka nic specjalnego, płyty się totalnie nie opłaca brać, bo procesor starczy na lata, jedynie kartę będziesz upgrade'ował i ew. dodawał jakieś ssd czy inne bajery, buda też mało opłacalna. Zestaw wyżej możesz brać, jedynie wypełnij wzór na myszkę i się dopasuje do tego klawiaturę.

Opublikowano
https://www.morele.net/inventory/info/HYGhyH/

CPU - i5-6500, który wystarczy do każdej gry na najwyższych ustawieniach.

GPU - R9 380 4GB to karta na której pograsz bez problemu w każdą grę na wysokich/bardzo wysokich.

RAM - HyperX 8GB posiadający ładny, czarny radiator.

MOBO - Płyta ze średniej półki do zablokowanych mnożników. Posiada większą liczbę złączy niż H110, między innymi 4 sloty na RAM, więcej USB 3.0/3.1

CASE - Budżetowa konstrukcja. Posiada dwukomorową budowę, dzięki czemu jest większy przepływ powietrza oraz większa estetyka (kable są pod maskownicą).

HDD - Zwykłe 1TB.

PSU Supremo M2 - Zasilacz z certyfikatem GOLD, odłączanymi kablami oraz cichym wentylatorem Sigma Pro. Jest to jeden z najlepszych zasilaczy w tej cenie.

Zostawiłem ci 300 złotych na myszkę i klawiaturę.

 

Jest sens zamienić te ramy z 8 GB na 16 GB?

 

https://www.morele.net/pamiec-kingston-hyperx-fury-16gb-2x8gb-ddr4-2133mhz-cl14-hx421c14fbk2-16-719425/

Pomogłem?? Kliknij Lubię To

Opublikowano

 

https://www.morele.net/inventory/info/HYGhyH/

CPU - i5-6500, który wystarczy do każdej gry na najwyższych ustawieniach.

GPU - R9 380 4GB to karta na której pograsz bez problemu w każdą grę na wysokich/bardzo wysokich.

RAM - HyperX 8GB posiadający ładny, czarny radiator.

MOBO - Płyta ze średniej półki do zablokowanych mnożników. Posiada większą liczbę złączy niż H110, między innymi 4 sloty na RAM, więcej USB 3.0/3.1

CASE - Budżetowa konstrukcja. Posiada dwukomorową budowę, dzięki czemu jest większy przepływ powietrza oraz większa estetyka (kable są pod maskownicą).

HDD - Zwykłe 1TB.

PSU Supremo M2 - Zasilacz z certyfikatem GOLD, odłączanymi kablami oraz cichym wentylatorem Sigma Pro. Jest to jeden z najlepszych zasilaczy w tej cenie.

Zostawiłem ci 300 złotych na myszkę i klawiaturę.

 

Jest sens zamienić te ramy z 8 GB na 16 GB?

https://www.morele.net/pamiec-kingston-hyperx-fury-16gb-2x8gb-ddr4-2133mhz-cl14-hx421c14fbk2-16-719425/

 

Jak używasz programów profesjonalnych (rendering i.t.p.) to tak. Bez tego - nie.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...