Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Hackemon BOT [Windows,Linux,Mac,OpenBSD] (działa! 13.08.2016)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fnzhx3.jpg2113vr9.pngv2s275.png

 

Cechy:

 

Działa na wszystkich systemach operacyjnych PC: Windows, Linux, Mac, OpenBSD, itp ..
Obsługuje konta Google i PTC
Przejrzysty GUI
Zaznaczona przebyta trasa
Wszystkie widoczne pokestopy w okolicy
Chwyta wszystkie Pokemony idąc w strone PokeStopa
Zużywa maliny, gdy są potrzebne, aby uzyskać większą szansę, aby złapać pokemona.
Bardzo szybko XP
Wiele ustawień
Używanie lucky eggów
Transferowanie pokemonów
Auto zbiera nagrody na poziom wyżej.
Dużo humanizacji i innych ustawień, aby ustawić w zakładce ustawień
Ban-safe

Przełącznik kont

 

TIPY:

 

Upewnij się, że ustawiłeś odpowiednie kordy w ustawieniach, w przeciwnym razie możesz dostać softbana lub soft-IP-bana.
Ustaw przyzwoite czasy opóźnień między różnymi zadaniami aby uniknąć niepotrzebnego bana.

 

 

 WYMAGANIA:

 

Zainstalowana JAVA 8

 

 

 

 

DL:

https://mega.nz/#!Ep9h2SBR!3UNrA5_aOL7u7u8kS4KF52Pm5LHWLcLDTw4Cy78LSIo

SKAN:

https://www.virustotal.com/pl/file/a1df2fc493653511003de4443c9aa27ab760fedc010d9de7e4eacfca5dafab54/analysis/

 

 

Opublikowano
Nazwa 'java' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne,

program wykonywalny lub plik wsadowy.

Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .

 

 

I co teraz?

Opublikowano

"i trochę miękkie zakazu przez krótki okres czasu."

Co to ma znaczyć?

Google translate, potem pisanie po polsku, przeoczenie jednej linijki.

 

 

Opublikowano

Bot jest na większość systemów operacyjnych, co świadczy, że możemy go wstawić na nasz serwer vps i może działać 24/7, z*******e rozwiązanie.

 

 

Opublikowano

Jakiś lipny ten bot, chciałem własne koorydancje wpisać na central park, aby tam mnie respiło i nie działa. A na tym miejscu co ustawiony od początku, do dupy łapie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...