Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

9/11


kokojumbo99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W dzisiejszym swiecie prowadzonym przez illuminatow wszystko jest mozliwe, to juz nie jest sredniowiecze, nic nie jest proste i lopatologiczne, ropa etc to proste powody, ale moze chodzilo tylko o wojne? Po prostu ktos chcial wprowadzic chaos ;) ps polecam pet goat 2, tam jest to nagrane i duzo jeszcze "przewidziane".

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

 

Nie wiem czy wiecie, ale ówczesny prezydent stanów zjednoczonych G.Bush miał już wczesne relacje z Bin Ladenem, niektóre teorie spisowe mówią o tym, że się spiknął z nim, wszystko zostało ustawione, samoloty itp tylko po to, żeby wkroczyć do Afganistanu i Iraku pod pretekstem wojny z terroryzmem, a tak na prawdę to chodziło o napędzenie gospodarki(a nic tak nie napędza jak wojna) do walki o złoża ropy naftowej i innych minerałów w tych krajach. To chyba najbardziej prawdopodobna teoria, w którą jak widać wyżej wierzy większość ludzi. Nie mniej jednak należy pamiętać o tej tragedii, która wstrząsnęła światem, w której zginęło prawie 3000 osób w tym 6 naszych rodaków :)

TAK G.BUSH I BIN LADEN BYLI KOCHANKAMI I SIE RAZEM SPIKNELI A POTEM NA PREZENT Z OKAZJI ICH ROCZNICY JEDEN WYSADZIL WIEZOWIEC DLA DRUGIEGO.

 

 

No widzę, że takie jelenie wierzą we wszystko xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...