Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Obudowa do 200 zł


kokojumbo99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elko. Co polecacie do tej kwoty? Szczerze to zależy mi na tym, aby była "odpicowana", z dobrym designem, może jakaś szybka z boku? 

 

Za 220 złotych masz M35W. Najlepsza obudowa w swojej cenie. Dwukomorowa budowa, dwa oddzielne regulatory obrotów, niezła powłoka lakiernica oraz grube blachy. Razem z budą dostajesz 2 wentylatory Sigma Pro 120mm. No i posiada okno. 20 złotych niżej i masz M35, czyli to samo co M35W, ale bez okna.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Chyba w tej kwocie najlepsza: https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m35-czarny-spc128-707485/
Jej dużym plusem jest dwukomorowa budowa (na dole ma taki zamknięty garaż na zasilacz i dyski twarde) + masz jej dość fajnie przeprowadzoną recenzję: KLIK
 

Jeśli bardzo zależy Ci na szybce, to te też chyba całkiem spoko: KLIK KLIK2

Opublikowano

Chyba w tej kwocie najlepsza: https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m35-czarny-spc128-707485/

Jej dużym plusem jest dwukomorowa budowa (na dole ma taki zamknięty garaż na zasilacz i dyski twarde) + masz jej dość fajnie przeprowadzoną recenzję: KLIK

 

Jeśli bardzo zależy Ci na szybce, to te też chyba całkiem spoko: KLIK KLIK2

Nie tyle, że zależy mi na szybce, ale na dobrym design, żeby nie miała zwykłego wyglądu, aktualnie mam tą obudowę, także dwukomorowa, ale wygląda jak zwykle pudło xD https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-regnum-rg1-pure-black-midi-tower-czarny-spc143-773732/

Opublikowano

 

Chyba w tej kwocie najlepsza: https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m35-czarny-spc128-707485/

Jej dużym plusem jest dwukomorowa budowa (na dole ma taki zamknięty garaż na zasilacz i dyski twarde) + masz jej dość fajnie przeprowadzoną recenzję: KLIK

 

Jeśli bardzo zależy Ci na szybce, to te też chyba całkiem spoko: KLIK KLIK2

Nie tyle, że zależy mi na szybce, ale na dobrym design, żeby nie miała zwykłego wyglądu, aktualnie mam tą obudowę, także dwukomorowa, ale wygląda jak zwykle pudło xD https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-regnum-rg1-pure-black-midi-tower-czarny-spc143-773732/

 

 

A co dla ciebie oznacza "dobry design"? Jak dla mnie Regnum RG1 jest ładną obudową, minimalistyczną. Nie lubię obudów, które są przesadzone.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

 

 

Chyba w tej kwocie najlepsza: https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m35-czarny-spc128-707485/

Jej dużym plusem jest dwukomorowa budowa (na dole ma taki zamknięty garaż na zasilacz i dyski twarde) + masz jej dość fajnie przeprowadzoną recenzję: KLIK

 

Jeśli bardzo zależy Ci na szybce, to te też chyba całkiem spoko: KLIK KLIK2

Nie tyle, że zależy mi na szybce, ale na dobrym design, żeby nie miała zwykłego wyglądu, aktualnie mam tą obudowę, także dwukomorowa, ale wygląda jak zwykle pudło xD https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-regnum-rg1-pure-black-midi-tower-czarny-spc143-773732/

 

 

A co dla ciebie oznacza "dobry design"? Jak dla mnie Regnum RG1 jest ładną obudową, minimalistyczną. Nie lubię obudów, które są przesadzone.

 

Nie wiem czy w takim przedziale cenowym znajdę obudowy podobne do tych jeśli chodzi o design - http://prntscr.com/c3zx0u

Najlepiej żeby nie był to jakiś no name 

Opublikowano

Skoro wolisz takie "samoloty" to może Zalman Z11 Neo ci podejdzie do gustu. Obudowa jest średnia - jakościowo do M35 ma daleko.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Skoro wolisz takie "samoloty" to może Zalman Z11 Neo ci podejdzie do gustu. Obudowa jest średnia - jakościowo do M35 ma daleko.

Nie chcę tyle na obudowę wydawać xD.

Chciałbym taki "samolot", lecz żeby jakościowo nie odbiegał od innych 

Opublikowano

 

Skoro wolisz takie "samoloty" to może Zalman Z11 Neo ci podejdzie do gustu. Obudowa jest średnia - jakościowo do M35 ma daleko.

Nie chcę tyle na obudowę wydawać xD.

Chciałbym taki "samolot", lecz żeby jakościowo nie odbiegał od innych 

 

To zwiększ budżet, i to dosyć mocno.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

 

 

Skoro wolisz takie "samoloty" to może Zalman Z11 Neo ci podejdzie do gustu. Obudowa jest średnia - jakościowo do M35 ma daleko.

Nie chcę tyle na obudowę wydawać xD.

Chciałbym taki "samolot", lecz żeby jakościowo nie odbiegał od innych 

 

To zwiększ budżet, i to dosyć mocno.

 

A to chyba odpuszczę xD, można cls 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...