Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podgląd Serwera na stronie, spacery


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

Nie będę się rozpisywał i w skrócie powiem o co mi chodzi.

 

Pracuję nad pewnym projektem i nie wiem jednej rzeczy.

 

Tutaj podam ss'a, a poniżej napiszę o co mi  chodzi.

 

SoQCS5Y.png

 

Pytanie do bardziej zaawansowanych:

 

Jak wyśrodkować  spacery, żeby nie były tak do lewej strony? Przejrzałem całą bibliotekę, aczkolwiek nie znalazłem tego, co chciałem. 

 

Za pomoc lajkuję,

 

Pozdrawiam

 

 

Opublikowano

Z jakiej "biblioteki" korzystasz?

 

Wybacz, że nie napisałem wcześniej.

 

Używam ts3phpframework.

 

 

Nie będę już komentował i wymieniał  osób, które pobrały tego frameworka i nawet nie pomogły. ( Tak, udostępniłem go tutaj) :)

Opublikowano

post-400986-0-20253600-1470849473.jpg

 

Biblioteka sama z siebie dodaje elementom klasy reprezentujące funkcjonalności z teamspeaka.

Rozwiązanie jest bardzo proste:

.center {
    width: 350px;
    text-align: center;
}

Miłej dalszej pracy :)

Opublikowano

attachicon.gifScreenshot 2016-08-10 19-18-26.jpg

 

Biblioteka sama z siebie dodaje elementom klasy reprezentujące funkcjonalności z teamspeaka.

Rozwiązanie jest bardzo proste:

.center {
    width: 350px;
    text-align: center;
}

Miłej dalszej pracy :)

 

Witaj,

Niestety nie działa to tak jak powinno. Sprawdziłem font-size i width i te dwie normalnie działają, ale text-align czemu nie? To nie wiem :/

Opublikowano

Użyj opcji zbadaj element, zobacz czy wartość width prawidłowo poszerzyła komórkę. Wartości generowane przez viewer są w postaci tabeli, text-align prawdopodobnie działa jednak w tabeli efekt nie będzie widoczny. Ciężko powiedzieć coś więcej bez dostępu do finalnej wersji HTML'a. Czy projekt jest aktualnie gdzieś udostępniony?

Opublikowano

@kopyciaak

 

To jeśli możesz, skopiuj cały HTML zwracany do przeglądarki i podeślij mi na go na pastebinie. Sprawdzę co jest nie tak, bądź ew podeślij pełną paczkę na PW, ale to już chyba będzie za proste ;)

Opublikowano

@benchomik ,

 

Dziękuję bardzo tej osobie za pomoc. Wszystko już działa prawidłowo. Jakby ktoś miał podobny problem, to wystarczy wkleić klasę:

 

.center {

     text-align: center;

     width: 100%;

}

 

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...