Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Troche Nie Pasuje Do Dzialu]Dlaczego Nazwa Metin2?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiacie się czemu ta gra nazywa się metin2.Gdy znalazłem stronę ymira zobaczyłem na niej ciekawą rzecz :

Established in 1999, Ymir Entertainment in Korea has been struggling to satisfy our all users in Korea and China, and let them enjoy our games to the full. Our main business area is developing and providing online game like METIN(http://www.metin.co.kr) and METIN2(http://www.metin2.co.kr). In china, our game METIN2 was commercialized in February, 2005 and now enjoys tremendous popularity.

Metin jest grą dwuwymiarową.A Metin2 grą trójwymiarową.Teraz widzicie że mówiąc metin popełniacie błąd.

Jeszczę przetłumaczę pogrubiony kawałek tego cytatu :

... udostępniamy grę METIN(http://www.metin.co.kr) i METIN2(http://www.metin2.co.kr)...

Dodaje GP gry

Metin jest w 2D bo miał własny silnik graficzny.Metin2 jest w 3D ponieważ korzysta z silnika DevIL(Developer Image Libraty)

Popatrzcie że niektóre obiekty z Metina zostały użyte w metinie 2.Np. w 1:49 minucie filmu widzicie trawę.Jest bardzo podobna do tej z Metin2.Można było ją dać ponieważ to zwykły placek (xD) bez wygięć.

ca1ek.png

userbaraj.png

sygnau.gif

userbar813526.gif

2526571.png

^Kliknij.Najlepsza gra online^

Chiński expbot <<-- klik

Prawdziwy spammer:

 

sygnap.png

 

Opublikowano

Ja tam to bynajmiej wiedziałem ;) Zastanawia mnie tylko czy będzie jeszcze coś takiego jak "Metin3" ale to nie na temat.

banned [*]

Opublikowano

Co do Mt3 to ludzie wciskają kity na YT, wstawiając guild wars -.-

 

Mt3 może kiedyś, ale wątpie.

 

A własnie, nazywają "Metin" ide grać w "metka", raczej za dużo polaków nie gra w jedynke :>

 

 

Opublikowano

To wygląda ja tibie tylko w lepszej grafice :) chyba zacznę grać ;p w metina :)

Yyyy.... Po co to czytasz ?:O

 

signreclusa.gif Dawaj Minusaa ^^

Opublikowano

@2up

 

Odpowiedź godna podziwu. Kolejny post ....

 

@topic

 

Na serio jak Tibia to wygląda hehe ;d

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...