Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mulitobotting - używanie kilku botów jednocześnie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów MPCForum


 


Jak zdążyliście zauważyć, Niantic wprowadziło SOFT-IP-BANA, co jest równoznaczne z tym, iż sporo użytkowników ma problem by uruchomić więcej niż 2-3 boty na raz.


 


Spotkałem się z różnymi rozwiązaniami tego problemu, VPSy, Virtual Machine itp..


Jest jednak prostszy sposób który wam przedstawię w tym temacie.


 


Będziecie potrzebować:


 - Proxifier: https://www.proxifier.com/download.htm


- Necrobot: https://github.com/NECROBOTIO/NecroBot/releases


- Mózgownicy


 


Proxifier jest programem, dzięki któremu inne programy mogą łączyć się przez proxy (dla każdego programu możemy przypisać inne proxy).


 


A więc, do dzieła.


 


1. Ściągamy program proxifier z powyższego linku oraz go instalujemy, uruchamiamy go.


2. Klikamy po kolei na zaznaczone opcje.


 


n0q7x0L.png


 


3. Wyskoczyło nam okienko do dodawania serwerów proxy, w celu znalezienia takich serwerów musimy udać się na strony z darmowymi serwerami proxy, podaję przykładowe strony:


http://free-proxy.cz/en/proxylist/country/all/socks5/speed/all


http://gatherproxy.com/sockslist


Gdy już znajdziemy odpowiedni serwer (najlepiej z niskim opóźnieniem)


Wklepujemy dane do odpowiednich pól:


 


DublKiU.png


 


4. Po wklepaniu adresu ip, portu, wybraniu protokołu klikamy opcję CHECK, ma to na celu sprawdzenie działania serwera proxy.


 


jO3LXBc.png


 


5. Jak widać serwer pomyślnie przeszedł test, klikamy 2 razy OK i mamy dodany pierwszy serwer proxy.


Jeśli jednak serwer nie przejdzie testu i wyskoczą jakiekolwiek CZERWONE powiadomienia, szukamy innego.


 


6. Teraz przystępujemy do przypisania serwera proxy do programów.


 


EMGq0k6.png


 


7. Klikamy kolejno zaznaczone opcje, wyskakuje nam okno do przypisywania proxy do konkretnego programu, w pierwszym polu wpisujemy np. nazwę konta, następnie wybieramy ścieżkę do pliku startowego necrobota, zalecam zmienić nazwę NecroBot.exe na np. NecroBot1.exe dla pierwszego konta i np NecroBot2.exe dla drugiego konta i tak dalej, później wybieramy wcześniej dodany adres ip serwera proxy.


 


JkKkkeT.png


 


8.  Klikamy 2 razy OK, mamy przypisany pierwszy serwer proxy do naszego bota.


Odpalamy teraz bota tak jak zawsze i sprawdzamy czy łączy się przez serwer proxy.


 


MUhCV5K.png


 


Jak widać nasz bot pięknie połączył się przez serwer proxy, jeśli chcemy dodać kolejne boty postępujemy dokładnie tak samo jak wyżej, możemy bocić nawet tyle kont na raz ile chcemy dodając kolejne reguły do programu.


 


CENNE UWAGI:


- SERWERY PROXY MOGĄ CO JAKIŚ CZAS PRZESTAĆ DZIAŁAĆ, MONITORUJCIE SYTUACJĘ A W RAZIE POTRZEBY ZMIEŃCIE SERWER PROXY DLA DANEGO BOTA.


- POWYŻSZY PRZYKŁADOWY SERWER NIE MUSI KONIECZNIE U WAS DZIAŁAĆ.


- DLA DANEGO SERWERA PROXY MOŻECIE PRZYPISAĆ 2 BOTY.


- MOŻE SIĘ ZDARZYĆ TAK, IŻ KTOŚ RÓWNIEŻ BOCI NA TYM SAMYM SERWERZE PROXY KTÓRY WY DODALIŚCIE, WIĘC JEŚLI DOSTANIECIE SOFT-IP-BANA ZMIEŃCIE SERWER PROXY DLA BOTA I BĘDZIE DZIAŁAĆ.


 


JEST TO MÓJ PIERWSZY PORADNIK, WIĘC PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ ORAZ O EWENTUALNE UWAGI BYM MÓGŁ SIĘ POPRAWIĆ ;)


 


W ZWIĄZKU Z TYM, IŻ SPORO UŻYTKOWNIKÓW MA PROBLEM Z SZUKANIEM DZIAŁAJĄCYCH SERWERÓW PROXY:


WPISUJEMY W GOOGLE PRZYKŁADOWE FRAZY:


"SOCKS5 FREE PROXY SERVERS"


"SOCKS5 PROXY SERVERS LIST"


"SOCKS5 PREMIUM SERVERS"


 


SZUKACIE NA STRONACH SERWERÓW PROXY, PÓŹNIEJ KOPIUJECIE JE PROSTO ZE STRON, MOŻECIE NAWET Z TEKSTEM STRONA SAMA SOBIE PRZEFILTRUJE IP OD TEKSTU.


 


WCHODZICIE NA: http://check.dichvusocks.us/


W OKIENKO WKLEJACIE ADRESY IP SERWERÓW, KLIKACIE CHECK A STRONA SAMA SPRAWDZA KTÓRE SERWERY PROXY SĄ SPRAWNE I NIE TRZEBA RĘCZNIE SZUKAĆ.


Opublikowano

Mi to coś nie działa :/

Cały czas mam migającą kreskę w bocie.

Zmień serwer proxy, prawdopodobnie ma duże opóźnienie. ;)

Opublikowano

176.102.86.166:48111 spróbuj ten, na tą chwilę działa przed chwilą sprawdzałem.

Przy okazji wyłączyłem Kasperskyego i Windows Defender i działa :)

Opublikowano

 

176.102.86.166:48111 spróbuj ten, na tą chwilę działa przed chwilą sprawdzałem.

Przy okazji wyłączyłem Kasperskyego i Windows Defender i działa :)

 

Nie zdziw się tylko jeśli ktoś Ci się teraz pod niego podłączy bo usłyszał że działa i dostaniesz softa:D Trzeba szukać serwerów, zadać wujkowi google pytanie: "socks5 free proxy server list" i szukać działających ;)

Opublikowano

Akurat to posunięcie niantic mi się podoba :>

Trzeba im przyznać że idą w dobrym kierunku bo już coraz mniej zielonych laików odpali po 20 botów na raz. :D

Admin Cienia
Opublikowano

Ogólnie nie podoba mi się to odpalanie po 20, 40, wybieram mniejsze zło, po jednym i styka :>

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

jeżeli expie aktualnie 3 konta, na drugi dzień znowu 3 lecz już inne, to ban mnie obejmuje ? Orientuje sie ktos ?

Nie, nie obejmuje.

Opublikowano

@D&G Przestań mordko :D Dla kumat ludzi to nic trudnego. Moje boty chodzą już 40h+ i ani razu się nie zatrzymały.

giphy.gif

Opublikowano

tylko jest problem, haxton nie odpala się jak zmieni się nazwe. A w tym programie jest tylko nazwa pliku bez ścieżki i oba korzystają z tego proxy i jest lipa, jak to naprawić..?

Opublikowano

[08.10 12:20:30] NecroBot.exe - rawgit.com:443 close, 470 bytes sent, 10106 bytes (9.86 KB) received, lifetime <1 sec
[08.10 12:20:31] NecroBot.exe - sso.pokemon.com:443 open through proxy 188.165.121.241:1080 SOCKS5
[08.10 12:20:31] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061
[08.10 12:20:32] NecroBot.exe - sso.pokemon.com:443 close, 1763 bytes (1.72 KB) sent, 12255 bytes (11.9 KB) received, lifetime 00:01
[08.10 12:20:33] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061
[08.10 12:20:34] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 open through proxy 188.165.121.241:1080 SOCKS5
[08.10 12:20:36] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061
[08.10 12:20:36] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061
[08.10 12:20:38] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061
[08.10 12:20:40] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061
[08.10 12:20:43] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 close, 18612 bytes (18.1 KB) sent, 229546 bytes (224 KB) received, lifetime 00:09
[08.10 12:20:43] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect through proxy 188.165.121.241:1080 - Proxy server cannot establish a connection with the target - general SOCKS server failure.

 Cały czas takie coś... nic nie łączy a jak się włączy na niektórych proxy to jest błąd z jakimś sniper...


 

tylko jest problem, haxton nie odpala się jak zmieni się nazwe. A w tym programie jest tylko nazwa pliku bez ścieżki i oba korzystają z tego proxy i jest lipa, jak to naprawić..?

http://www.mpcforum.pl/topic/1567280-poradnik-200k-exph-haxton/ ten się odpalił gdy zmieniłem mu nazwę ;)

 

możesz mi pomóc na priv?

Opublikowano

[08.10 12:20:30] NecroBot.exe - rawgit.com:443 close, 470 bytes sent, 10106 bytes (9.86 KB) received, lifetime <1 sec

[08.10 12:20:31] NecroBot.exe - sso.pokemon.com:443 open through proxy 188.165.121.241:1080 SOCKS5

[08.10 12:20:31] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061

[08.10 12:20:32] NecroBot.exe - sso.pokemon.com:443 close, 1763 bytes (1.72 KB) sent, 12255 bytes (11.9 KB) received, lifetime 00:01

[08.10 12:20:33] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061

[08.10 12:20:34] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 open through proxy 188.165.121.241:1080 SOCKS5

[08.10 12:20:36] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061

[08.10 12:20:36] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061

[08.10 12:20:38] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061

[08.10 12:20:40] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect to proxy 188.165.121.241:1080 - connection attempt failed with error 10061

[08.10 12:20:43] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 close, 18612 bytes (18.1 KB) sent, 229546 bytes (224 KB) received, lifetime 00:09

[08.10 12:20:43] NecroBot.exe - localhost:16969 error : Could not connect through proxy 188.165.121.241:1080 - Proxy server cannot establish a connection with the target - general SOCKS server failure.

 

 Cały czas takie coś... nic nie łączy a jak się włączy na niektórych proxy to jest błąd z jakimś sniper...

Zmień serwery proxy, pisałem parę postów wcześniej jaką frazę w googlach wpisać.

Opublikowano

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

Opublikowano

 

 

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

 

https://avatars.zapodaj.net/images/8c4a7c6164f0.jpg

cały czas..

 

Widziałem w tematach o haxtonie że ludzie też mają takie problemy, nie jestem pewny czy to przez proxy. Lecz sprawdź główną stronę napisałem jak szukać serwerów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...