Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mulitobotting - używanie kilku botów jednocześnie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

 

https://avatars.zapodaj.net/images/8c4a7c6164f0.jpg

cały czas..

 

Widziałem w tematach o haxtonie że ludzie też mają takie problemy, nie jestem pewny czy to przez proxy. Lecz sprawdź główną stronę napisałem jak szukać serwerów.

 

w ogóle dlaczego tak nagle wszystko przestało działać? nawet 1 konta nie mogę expić?

Opublikowano

 

 

 

 

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

 

https://avatars.zapodaj.net/images/8c4a7c6164f0.jpg

cały czas..

 

Widziałem w tematach o haxtonie że ludzie też mają takie problemy, nie jestem pewny czy to przez proxy. Lecz sprawdź główną stronę napisałem jak szukać serwerów.

 

w ogóle dlaczego tak nagle wszystko przestało działać? nawet 1 konta nie mogę expić?

 

Ja aktualnie bocę 5 kont na necro; >

Opublikowano

 

 

 

 

 

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

 

https://avatars.zapodaj.net/images/8c4a7c6164f0.jpg

cały czas..

 

Widziałem w tematach o haxtonie że ludzie też mają takie problemy, nie jestem pewny czy to przez proxy. Lecz sprawdź główną stronę napisałem jak szukać serwerów.

 

w ogóle dlaczego tak nagle wszystko przestało działać? nawet 1 konta nie mogę expić?

 

Ja aktualnie bocę 5 kont na necro; >

 

potrzebuję tej pomocy na priv...

Opublikowano

mam taki problem próbowałem na necrobot i haxton i boty się nie logują włącza się bot ale nic nie wyskakuje

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

 

https://avatars.zapodaj.net/images/8c4a7c6164f0.jpg

cały czas..

 

Widziałem w tematach o haxtonie że ludzie też mają takie problemy, nie jestem pewny czy to przez proxy. Lecz sprawdź główną stronę napisałem jak szukać serwerów.

 

 z tych stron żaden serwer nie działa każde ip sprawdzam i na wszystkich to 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

 

https://avatars.zapodaj.net/images/8c4a7c6164f0.jpg

cały czas..

 

Widziałem w tematach o haxtonie że ludzie też mają takie problemy, nie jestem pewny czy to przez proxy. Lecz sprawdź główną stronę napisałem jak szukać serwerów.

 

 z tych stron żaden serwer nie działa każde ip sprawdzam i na wszystkich to 

 

attachicon.gifzzzzz.png

 

Kolego drogi, dlatego trąbię o tym w poprzednich postach nawet na głównej stronie tematu napisałem jak szukać serwerów, jak widzisz serwer który sprawdziłeś nie działa na 100% więc jak chcesz by bot na tym chodził, musisz znaleźć serwer który jest w pełni sprawny i ma małe opóźnienie. Bez tego bot się nawet nie włączy.

Opublikowano

 

 

 

 

 

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

 

https://avatars.zapodaj.net/images/8c4a7c6164f0.jpg

cały czas..

 

Widziałem w tematach o haxtonie że ludzie też mają takie problemy, nie jestem pewny czy to przez proxy. Lecz sprawdź główną stronę napisałem jak szukać serwerów.

 

 z tych stron żaden serwer nie działa każde ip sprawdzam i na wszystkich to 

 

attachicon.gifzzzzz.png

 

Kolego drogi, dlatego trąbię o tym w poprzednich postach nawet na głównej stronie tematu napisałem jak szukać serwerów, jak widzisz serwer który sprawdziłeś nie działa na 100% więc jak chcesz by bot na tym chodził, musisz znaleźć serwer który jest w pełni sprawny i ma małe opóźnienie. Bez tego bot się nawet nie włączy.

 

znalazłem wreszcie serwer działający ale wyskakuje mi teraz takie coś i zaraz okno znika 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

 

https://avatars.zapodaj.net/images/8c4a7c6164f0.jpg

cały czas..

 

Widziałem w tematach o haxtonie że ludzie też mają takie problemy, nie jestem pewny czy to przez proxy. Lecz sprawdź główną stronę napisałem jak szukać serwerów.

 

 z tych stron żaden serwer nie działa każde ip sprawdzam i na wszystkich to 

 

attachicon.gifzzzzz.png

 

Kolego drogi, dlatego trąbię o tym w poprzednich postach nawet na głównej stronie tematu napisałem jak szukać serwerów, jak widzisz serwer który sprawdziłeś nie działa na 100% więc jak chcesz by bot na tym chodził, musisz znaleźć serwer który jest w pełni sprawny i ma małe opóźnienie. Bez tego bot się nawet nie włączy.

 

znalazłem wreszcie serwer działający ale wyskakuje mi teraz takie coś 

 

attachicon.gifaaaaaa.png

 

Serwer który wybrałeś został zablokowany przez Niantic, musisz szukać dalej. Podeślę Ci na priv paczkę serwerów.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

 

https://avatars.zapodaj.net/images/8c4a7c6164f0.jpg

cały czas..

 

Widziałem w tematach o haxtonie że ludzie też mają takie problemy, nie jestem pewny czy to przez proxy. Lecz sprawdź główną stronę napisałem jak szukać serwerów.

 

 z tych stron żaden serwer nie działa każde ip sprawdzam i na wszystkich to 

 

attachicon.gifzzzzz.png

 

Kolego drogi, dlatego trąbię o tym w poprzednich postach nawet na głównej stronie tematu napisałem jak szukać serwerów, jak widzisz serwer który sprawdziłeś nie działa na 100% więc jak chcesz by bot na tym chodził, musisz znaleźć serwer który jest w pełni sprawny i ma małe opóźnienie. Bez tego bot się nawet nie włączy.

 

znalazłem wreszcie serwer działający ale wyskakuje mi teraz takie coś 

 

attachicon.gifaaaaaa.png

 

Serwer który wybrałeś został zablokowany przez Niantic, musisz szukać dalej. Podeślę Ci na priv paczkę serwerów.

 

ok 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

 

https://avatars.zapodaj.net/images/8c4a7c6164f0.jpg

cały czas..

 

Widziałem w tematach o haxtonie że ludzie też mają takie problemy, nie jestem pewny czy to przez proxy. Lecz sprawdź główną stronę napisałem jak szukać serwerów.

 

 z tych stron żaden serwer nie działa każde ip sprawdzam i na wszystkich to 

 

attachicon.gifzzzzz.png

 

Kolego drogi, dlatego trąbię o tym w poprzednich postach nawet na głównej stronie tematu napisałem jak szukać serwerów, jak widzisz serwer który sprawdziłeś nie działa na 100% więc jak chcesz by bot na tym chodził, musisz znaleźć serwer który jest w pełni sprawny i ma małe opóźnienie. Bez tego bot się nawet nie włączy.

 

znalazłem wreszcie serwer działający ale wyskakuje mi teraz takie coś 

 

attachicon.gifaaaaaa.png

 

Serwer który wybrałeś został zablokowany przez Niantic, musisz szukać dalej. Podeślę Ci na priv paczkę serwerów.

 

Mógłbym też prośic? Co prawda znalazłem sam sporo ale potrzebuję ok 25 serwerów z jak najnizszym pingiem

 

 

// albo dobra nie ważne. Widzę,że połowa tych ip co ja znalazłem ma już bana na ip. Trzeba czekać na jakiś inny sposob ;D

Opublikowano

Dlaczego czasami z programu Profixier znika program, ale normalnie dalej działa? Wyskakuje mi wtedy taki komunikat na czerwono

[08.10 XX:XX:XX] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 error : Could not connect to proxy XXX.XXX.XX.XX:XXX - connection attempt failed with error 10061

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

Pod 7 punktem na zdjęciu w Action, co mam wybrać? Direct czy Block.

Wybrałem np. direct, ale gdy odpalam bota to na tym Profixier nic mi nie wyskoczyło, dlaczego?

W punkcie 7 na dole powinieneś mieć już do wyboru IP serwera proxy które wcześniej dodałeś, po prostu źle dodałeś ip jeśli go nie masz, nie zatwierdziłeś klikając OK ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

u mnie nadal problem z logowaniem, a poźniej updating inventory i tak w kółko...

179.1.72.87:4362 łap ip do testu.

Trzeba umieć szukać tych ip.. zaktualizuję temat by było łatwiej;)

 

https://avatars.zapodaj.net/images/8c4a7c6164f0.jpg

cały czas..

 

Widziałem w tematach o haxtonie że ludzie też mają takie problemy, nie jestem pewny czy to przez proxy. Lecz sprawdź główną stronę napisałem jak szukać serwerów.

 

 z tych stron żaden serwer nie działa każde ip sprawdzam i na wszystkich to 

 

attachicon.gifzzzzz.png

 

Kolego drogi, dlatego trąbię o tym w poprzednich postach nawet na głównej stronie tematu napisałem jak szukać serwerów, jak widzisz serwer który sprawdziłeś nie działa na 100% więc jak chcesz by bot na tym chodził, musisz znaleźć serwer który jest w pełni sprawny i ma małe opóźnienie. Bez tego bot się nawet nie włączy.

 

znalazłem wreszcie serwer działający ale wyskakuje mi teraz takie coś 

 

attachicon.gifaaaaaa.png

 

Serwer który wybrałeś został zablokowany przez Niantic, musisz szukać dalej. Podeślę Ci na priv paczkę serwerów.

 

Mógłbym też prośic? Co prawda znalazłem sam sporo ale potrzebuję ok 25 serwerów z jak najnizszym pingiem

 

 

// albo dobra nie ważne. Widzę,że połowa tych ip co ja znalazłem ma już bana na ip. Trzeba czekać na jakiś inny sposob ;D

 

Wysłałem Ci paczkę IP wcześniej.

Opublikowano

Dlaczego czasami z programu Profixier znika program, ale normalnie dalej działa? Wyskakuje mi wtedy taki komunikat na czerwono


[08.10 XX:XX:XX] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 error : Could not connect to proxy XXX.XXX.XX.XX:XXX - connection attempt failed with error 10061


 


2 pytanie - miałem taką sytuacje, że po sprawdzeniu serwer był OK, potem na wszelki wypadek po 2 sek znów dałem CHEK by sprawdziło i już nie przeszedł testu, dlaczego tak się dzieje?


 


3 pytanie - jeżeli posiadam serwer proxy z innej strony to jak sprawdzić czy jest dobry w sensie szybki?


Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

 

Dlaczego czasami z programu Profixier znika program, ale normalnie dalej działa? Wyskakuje mi wtedy taki komunikat na czerwono

[08.10 XX:XX:XX] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 error : Could not connect to proxy XXX.XXX.XX.XX:XXX - connection attempt failed with error 10061

 

2 pytanie - miałem taką sytuacje, że po sprawdzeniu serwer był OK, potem na wszelki wypadek po 2 sek znów dałem CHEK by sprawdziło i już nie przeszedł testu, dlaczego tak się dzieje?

 

3 pytanie - jeżeli posiadam serwer proxy z innej strony to jak sprawdzić czy jest dobry w sensie szybki?

 

1. Ponieważ proxy którego użyłeś jest niesprawne i bot nie mógł się połączyć.

2.Czasem jest tak że serwery proxy odrzucają połączenie.

3. W Profixier przy sprawdzaniu działania serwera gdy pomyślnie przejdzie test, program na dole podaje Ci jakie jest opóźnienie w ms.

Opublikowano

 

 

Dlaczego czasami z programu Profixier znika program, ale normalnie dalej działa? Wyskakuje mi wtedy taki komunikat na czerwono

[08.10 XX:XX:XX] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 error : Could not connect to proxy XXX.XXX.XX.XX:XXX - connection attempt failed with error 10061

 

2 pytanie - miałem taką sytuacje, że po sprawdzeniu serwer był OK, potem na wszelki wypadek po 2 sek znów dałem CHEK by sprawdziło i już nie przeszedł testu, dlaczego tak się dzieje?

 

3 pytanie - jeżeli posiadam serwer proxy z innej strony to jak sprawdzić czy jest dobry w sensie szybki?

 

1. Ponieważ proxy którego użyłeś jest niesprawne i bot nie mógł się połączyć.

2.Czasem jest tak że serwery proxy odrzucają połączenie.

3. W Profixier przy sprawdzaniu działania serwera gdy pomyślnie przejdzie test, program na dole podaje Ci jakie jest opóźnienie w ms.

Mam kolejne pytanie. Bo z tego co zauważyłem to w Necrobot 0.8.7 jest możliwość ustawienia Proxy, ale żaden serwer nie działa (spróbowałem już z około 30) wiesz może od czego to zależy?

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

 

 

 

Dlaczego czasami z programu Profixier znika program, ale normalnie dalej działa? Wyskakuje mi wtedy taki komunikat na czerwono

[08.10 XX:XX:XX] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 error : Could not connect to proxy XXX.XXX.XX.XX:XXX - connection attempt failed with error 10061

 

2 pytanie - miałem taką sytuacje, że po sprawdzeniu serwer był OK, potem na wszelki wypadek po 2 sek znów dałem CHEK by sprawdziło i już nie przeszedł testu, dlaczego tak się dzieje?

 

3 pytanie - jeżeli posiadam serwer proxy z innej strony to jak sprawdzić czy jest dobry w sensie szybki?

 

1. Ponieważ proxy którego użyłeś jest niesprawne i bot nie mógł się połączyć.

2.Czasem jest tak że serwery proxy odrzucają połączenie.

3. W Profixier przy sprawdzaniu działania serwera gdy pomyślnie przejdzie test, program na dole podaje Ci jakie jest opóźnienie w ms.

Mam kolejne pytanie. Bo z tego co zauważyłem to w Necrobot 0.8.7 jest możliwość ustawienia Proxy, ale żaden serwer nie działa (spróbowałem już z około 30) wiesz może od czego to zależy?

 

 

W proxiferze uzywasz proxy socks5 a w Necrobocie musisz wpisywac proxy HTTPS

Opublikowano

 

 

 

 

Dlaczego czasami z programu Profixier znika program, ale normalnie dalej działa? Wyskakuje mi wtedy taki komunikat na czerwono

[08.10 XX:XX:XX] NecroBot.exe - pgorelease.nianticlabs.com:443 error : Could not connect to proxy XXX.XXX.XX.XX:XXX - connection attempt failed with error 10061

 

2 pytanie - miałem taką sytuacje, że po sprawdzeniu serwer był OK, potem na wszelki wypadek po 2 sek znów dałem CHEK by sprawdziło i już nie przeszedł testu, dlaczego tak się dzieje?

 

3 pytanie - jeżeli posiadam serwer proxy z innej strony to jak sprawdzić czy jest dobry w sensie szybki?

 

1. Ponieważ proxy którego użyłeś jest niesprawne i bot nie mógł się połączyć.

2.Czasem jest tak że serwery proxy odrzucają połączenie.

3. W Profixier przy sprawdzaniu działania serwera gdy pomyślnie przejdzie test, program na dole podaje Ci jakie jest opóźnienie w ms.

Mam kolejne pytanie. Bo z tego co zauważyłem to w Necrobot 0.8.7 jest możliwość ustawienia Proxy, ale żaden serwer nie działa (spróbowałem już z około 30) wiesz może od czego to zależy?

 

 

W proxiferze uzywasz proxy socks5 a w Necrobocie musisz wpisywac proxy HTTPS

 

No właśnie tak myślałem, że innego używa. Dzięki będe sprawdzał :)

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...