Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję gier z ciekawą i wciągającą fabułą


kubanek_kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam gry/gier z wciągającą fabułą. Najlepiej coś w stylu Bioshock Infinite, TWD, Dying Light, że nie jesteśmy sami przez całą grę i mamy jakiegoś towarzysza, bo chyba przez to tak bardzo wciągnęły mnie te gry.

cover.png?dl=0

Opublikowano

Od siebie mogę polecić Battlefield Hardline - 70-80% przypadków mamy osobę towarzyszącą (mówię tutaj o fabule). Rzadziej, ale było też w starszych odsłonach tej gry (3,4). Myślę, że najbardziej Cię wciągnie Hardline. :)

 

Opublikowano

Seria Mass Effect ma fabułę na wysokim poziomie, jeśli nie liczymy zakończenia trójki.

Wiedźmin 3 jeśli płotkę uznamy jako towarzysza. 

Opublikowano

  • Wiedźmin 1/2/3+DLC

Call of Duty (ogólnie wszystkie części)

Battlefield Hardline/BC2/3/4

Assasin`s Creed (ogólnie wszystkie części)

Lego (ogólnie to co Ci się spodoba. Batman, Hobbit itp)

Mass Effect 1/2/3

Mound & Blade Warband

Torchlight 2 (towarzysz jest :D Twój zwierzak ;v)

Dawn of War 1/2

Opublikowano

 

  • Wiedźmin 1/2/3+DLC
  • Call of Duty (ogólnie wszystkie części)
  • Battlefield Hardline/BC2/3/4
  • Assasin`s Creed (ogólnie wszystkie części)
  • Lego (ogólnie to co Ci się spodoba. Batman, Hobbit itp)
  • Mass Effect 1/2/3
  • Mound & Blade Warband
  • Torchlight 2 (towarzysz jest :D Twój zwierzak ;v)
  • Dawn of War 1/2

 

Wrzuciłbym do tego jeszcze:

The Wolf Among Us, Game of Thrones, Tales from Borderlands, Dishonored, Diablo, Fallouta i przede wszystkim Dragon Age 1-3.

652461476122967357515.jpeg

Budowniczy
Opublikowano

Ja od siebie serdecznie polecam Mafię 2 - klimat, grafika i akcja.

Mógłbym jeszcze dorzucić:

-Max Payne 1/2/3

-Metro 2033 The Last Refuge

-Alan Wake

-The Elder Scrolls (wszystkie części są godne zagrania, lecz zalecam Morrowinda)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...