Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

150 000 expa na godzinie przy użyciu programu PokeFarmer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym wam udostępnić Settings gdzie wyciągam 150k expa na godzinne, + działa nie jak reszta.

 

Na początek pobieramy bota PokeFramer z tego tematu

  http://www.mpcforum.pl/topic/1566968-dl-pokefarmer-dzia%C5%82a-20160807/

Wypakowujemy bocika, wchodzimy w folder "Cache"

Mamy tam 1 plik Settings.json otwieramy go notatnikiem,notepadem

Usuwacie wszystko co tam jest, i wklejacie to.

{
    "farmbuddy.bot.catch.ballStrategy": 1,
    "farmbuddy.bot.catch.cp.greatball": 0,
    "farmbuddy.bot.catch.cp.masterball": 0,
    "farmbuddy.bot.catch.cp.pokeball": 1,
    "farmbuddy.bot.catch.cp.ultraball": 0,
    "farmbuddy.bot.catch.ignore.masterball": true,
    "farmbuddy.bot.catchPokemon": true,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.1": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.101": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.102": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.103": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.104": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.2": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.201": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.202": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.3": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.301": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.4": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.401": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.402": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.403": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.404": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.501": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.602": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.603": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.604": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.701": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.702": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.703": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.704": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.705": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.801": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.901": -1,
    "farmbuddy.bot.inventory.recycle.902": -1,
    "farmbuddy.bot.lootPokestop": true,
    "farmbuddy.bot.movecycle": 0,
    "farmbuddy.bot.randomStopAtPokestop": true,
    "farmbuddy.bot.speed": 3,
    "farmbuddy.bot.transfer.asap": true,
    "farmbuddy.bot.transfer.ignore": "",
    "farmbuddy.bot.transfer.strategy": 1,
    "farmbuddy.bot.transferPokemon": false,
    "farmbuddy.bot.useIncense": false,
    "farmbuddy.bot.useIncubator": false,
    "farmbuddy.client.position.lat": 40.76487,
    "farmbuddy.client.position.lng": -73.9734972,
    "farmbuddy.key": "cookies",
    "farmbuddy.lastStart": "2016-08-07T11:14:59",
    "farmbuddy.login.password": "",
    "farmbuddy.login.rememberPassword": true,
    "farmbuddy.login.type": 1,
    "farmbuddy.login.username": ""
}

Zapisujemy, i wychodzimy z folderu, "Cache"

 

 

Uruchamiamy PokeFarmer.patched.exe

 

 

Jak się włączy nasz bot klikamy start bot

 

 

I logujemy się albo via google albo PTC

 

 

Cieszymy się bocikiem

 

 

Ja osobiście wbiłem w godzinę z 9 lvl'a 16.

 

SS przy okazji pikachu złapałem ;o

081a2c0eff49e.png

 

 

 

 

Uwaga!

 

 

Jesli pokazuje się błąd 038787032187440f9d3424aaeba42eb3.16  to znaczy ze mamy softbana.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

dzięki wielkie, tego było trzeba :)

 

P/S Softban sam schodzi jak się zostawi bota.

po ilu minutach mija ten ban

 

 

Opublikowano

 

dzięki wielkie, tego było trzeba :)

 

P/S Softban sam schodzi jak się zostawi bota.

po ilu minutach mija ten ban

 

Masz 2 wybory, albo poczekać od 1 do 5 godzin albo 30 razy pokrecić pokestopem to cie unbanuje.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

dzięki wielkie, tego było trzeba :)

 

P/S Softban sam schodzi jak się zostawi bota.

po ilu minutach mija ten ban

 

Masz 2 wybory, albo poczekać od 1 do 5 godzin albo 30 razy pokrecić pokestopem to cie unbanuje.

 

zostawiłem włączonego bota  z tym banem i po kilku sekundach odbanowało samo się 

 

 

Opublikowano

 

 

 

dzięki wielkie, tego było trzeba :)

 

P/S Softban sam schodzi jak się zostawi bota.

po ilu minutach mija ten ban

 

Masz 2 wybory, albo poczekać od 1 do 5 godzin albo 30 razy pokrecić pokestopem to cie unbanuje.

 

zostawiłem włączonego bota  z tym banem i po kilku sekundach odbanowało samo się 

 

Ciekawe.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano
[15:34:26] Authentication failed. Maybe you have a session timeout or inserted a wrong Auth Key?

Poradzi ktoś ?

 

A aktulizowałas bo nie można?

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano
[15:34:26] Authentication failed. Maybe you have a session timeout or inserted a wrong Auth Key?

Poradzi ktoś ?

 

@zawor12 cookies w AuthKey.

giphy.gif

Opublikowano

ja 8 lvl mam i pisze EXP/H 156k, raz mi nawet pokazało 210k

 

teraz pisze mi taki bład o co chodzi ?? 

 

[15:00:43] Getting items of pokestop d190ca9d62e54fb2b3d4e9acfd32a384.16 failed. Trying again. "

Opublikowano

ja 8 lvl mam i pisze EXP/H 156k, raz mi nawet pokazało 210k

 

teraz pisze mi taki bład o co chodzi ?? 

 

[15:00:43] Getting items of pokestop d190ca9d62e54fb2b3d4e9acfd32a384.16 failed. Trying again. "

To softban, poczekaj chwile niech to pisze przez pare minut i cie bot sam odsoftbanuje.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

ok teraz jest dobrze tylko teraz zbiera mi tego expa max 100k/h jak wycisnąć więcej ?

Opublikowano

ok teraz jest dobrze tylko teraz zbiera mi tego expa max 100k/h jak wycisnąć więcej ?

te 150k/h zalezy od levela, bo na wiekszych levelach się zmniejsza np na 8 jest nawet pisane 200k/h dla 19 jak ja już, 70k/h

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

W czym tkwi problem?

f77878c731f040f89993b425765e037c.png

Windows 8.1 x64

Celeron n2840 2,16GHz

4 GB ramu

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...