Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DBKeikotsu | OTS Dragon Ball | Korzenie Gatunku


dbkeikotsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam,

 

Dzisiaj chciałem zaprezentować OTS DB Keikotsu. Po dłuższym czasie postanowiliśmy wystartować (ponownie) z projektem. U jego podstaw leży stabilność i grywalność - serwer jest przetestowany na wszystkie możliwe strony. Oczywiście fundamentem serwera jest też fabuła - Dragon Ball nigdy się nie starzeje :lol:. Mamy nadzieję, że każdy gracz będzie miał tak dużo zabawy, jak my, gdy tworzyliśmy ten serwer.

 

Podstawowe informacje:


  • Exp: porównywalnie do Tibii x4-5
  • Mapa: W 100% custom. Bardzo duża, z pięcioma planetami.
  • Questy
  • Cały storyline na Ziemi oparty na pierwszej części anime Dragon Ball
  • Sagi z Dragon Ball Z
  • Dużo questów typowo tematyczno-MMORPGowych ;)
  • Profesje: 13 zbalansowanych profesji, podzielone na klasy, każda z transformacjami
  • Client:: Custom, bazowany na OTCliencie
  • Resety charów:: Brak
  • Serwer dedykowany: OVH, powinien utrzymać ok. 300 osób

Kilka screenów In-Game:

Freezer's Spaceship:

XbAqprZ.png

 

Gravity Room:

ot4fB7Z.png

 

Planeta Vegeta:

cHCVjyy.png

 

Przykładowy quest Vegeta Challenge:

PAsaNng.png

 

Kami's Lookout:

xGHz1lz.png

 

Jeżeli chodzi o ilość graczy na ten moment, to prosilibyśmy o wyrozumiałość. Można powiedzieć, że serwer dopiero raczkuje w tych sprawach, także każdego komu spodobała się ta gra prosimy, żeby w miarę możliwości zapraszał na serwer znajomych ;)

 

Głównym celem projektu jest przywrócenie klimatu, który panował w latach 2007-2010, kiedy to istniały ok. 2 serwery DB, w dodatku zawsze wypchane po brzegi. Nasz najbardziej będzie nawiązywał klimatem do pierwszego, jaki kiedykolwiek istniał. W tym celu, na ten moment gra jest zupełnie darmowa - w zamyśle serwer ma utrzymywać się z dobrowolnych dotacji, które będą oczywiście przeznaczane na opłacanie serwera dedykowanego. Mamy tu na myśli dotacje w 100% dobrowolne, nie za itemy, chociaż jeżeli taka będzie wola ludu, to zawsze możemy wprowadzić jakiś SMS-shop. Można powiedzieć, że jest to projekt w 100% napędzany nostalgią. Miejmy nadzieję, że to się uda :D

 


 

Do zobaczenia w grze,

Team DB Keikotsu

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

100% Custom map ? dziwne bo zdjęcia przedstawiające serwerowe lokacje.. są bardzo podobne do tych co występują w dbl.. i widocznie serwer już nie działa dobry już czas.. ;/ co do opisu i stylu rozgrywki gracze raczej praktycznie niczego się nie dowiadują :P 

Opublikowano

Rzeczywiście mapa w bardzo dużym stopniu porzymomina mape z staergo dbl ... nie widze na zdjeciach nic praktycznie z mapy zmieninego, a prezentacja otsa troszekcze mało ciekawa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...