Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Shopkeepers osoba posiadająca na serwerze


ginow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jeśli ktoś ma serwer z pluginem Shopkeepers to mógłby mi podesłać jakie ma flagi na terenie tam gdzie są shopkeepery oraz jakie permisje nadał graczom? byłbym bardzo wdzięczny.

Opublikowano

domyslam sie ze sie albo osadnicy nie respia albo gracze nie moga otworzyc handlu z nimi albo jedno i drugie, jesli chodzi o ich tworzenie to musisz miec ustawione mozliwosc respienia sie zwyklych mobow, potwory moga byc wylaczone, a jesli chodzi o otwieranie ich przez innych graczy to chyba potrzebuja uprawnienia shopkeeper.trade , a z reszta wszystkie uprawnienia do tego pluginu masz wypisane na jego stronie na bukkit.org: https://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/shopkeepers/#w-color-0066cc-permissions-color

Opublikowano

to uprawnienie generalnie powinno dzialac, oby na pewno do dobrej grupy dodales uprawnienie ? zobacz tez czy jak jest zwykly osadnik to mozna i jego menu handlu otworzyc bedac graczem, mozna by tez zobaczyc czy to jest kwestia uprawnien czy czegos innego dodajac do gracza na chwile uprawnienie shopkeeper.*

Opublikowano

jako administrator to na lajcie otwieram jako gracz nie moge, shopkeeper.player.trade i shopkeeper.trade nie pyka jak dodaje do grupy gracz

Opublikowano

A sprawdziles to tez tak jak ci pisalem z tymi uprawnieniami i zwyklymi osadnikami ? bo jesli bedzie mozna otworzyc menu handlu zwyklemu osadnikowi(nie temu z ShopKeepers), a temu z od ShopKeepers nie mimo nadania wszystkich uprawnien to cos jest w samym pluginie nie tak, bo nie zezwala randze gracz uzywania tego i bedzie trzeba config sprawdzic dokladnie lub go zaktualizowac. Wklej mi tutaj tez uprawnienia gracza to sam tez sprawdze czy wszystko jest dobrze. Jak wkleisz to teraz to rano okolo 11 moze jeszcze ci sprobuje pomoc

Opublikowano

A sprawdziles to tez tak jak ci pisalem z tymi uprawnieniami i zwyklymi osadnikami ? bo jesli bedzie mozna otworzyc menu handlu zwyklemu osadnikowi(nie temu z ShopKeepers), a temu z od ShopKeepers nie mimo nadania wszystkich uprawnien to cos jest w samym pluginie nie tak, bo nie zezwala randze gracz uzywania tego i bedzie trzeba config sprawdzic dokladnie lub go zaktualizowac. Wklej mi tutaj tez uprawnienia gracza to sam tez sprawdze czy wszystko jest dobrze. Jak wkleisz to teraz to rano okolo 11 moze jeszcze ci sprobuje pomoc

na pw poszlo

Opublikowano

permissje to

- shopkeeper.player
- shopkeeper.entity.*

# reszta jest domyślnie nadana

 

 

a flagi do wg to

interact allow
use allow
chest-access allow

# a reszta to set-parenty i prioritety :*

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

permissje to

- shopkeeper.player
- shopkeeper.entity.*

# reszta jest domyślnie nadana

 

 

a flagi do wg to

interact allow
use allow
chest-access allow

# a reszta to set-parenty i prioritety :*

Temat juz wyjasniony i wszystko juz dziala, nie chodzilo nic o uprawnienia czy region tylko po prostu mial zla wersje pluginu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...