Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam osoby, która pomoże mi przy permisjach dla rang i ogółem permisjach.


hooligan333

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, na dodatek osoba jesli będzie chciała, może rekrutować na New Admina, potem możliwosc awansu na Admina i Global Admina. Pisać na PW

Opublikowano

Ja na twoim miejscu bym się tym sam  zajął ponieważ ktoś cię może wykiwać i samemu sobie dodać ukryte permisje. 

 

Dlatego, jeśli prosi się o pomoc osoby z zewnątrz, to tylko te, które są pozytywnie oceniane i oferują wysokiej jakości usługi techniczne.

 

Mogę polecić osoby takie jak:

 

1) Borygard

http://www.mpcforum.pl/topic/1519117-zostan%C4%99-technikiem-borygard/

 

2) KRUK

http://www.mpcforum.pl/topic/1538728-zostan%C4%99-technikiemadministratorem-by-%D0%BA%D1%8F%CF%85%D0%BA/

 

3) Termalq

http://www.mpcforum.pl/topic/1563888-zostan%C4%99-administratoremwsp%C3%B3%C5%82w%C5%82a%C5%9Bcicielemtechnikiem-twojego-serwera-ts3/

Opublikowano

 

Ja na twoim miejscu bym się tym sam  zajął ponieważ ktoś cię może wykiwać i samemu sobie dodać ukryte permisje. 

 

Dlatego, jeśli prosi się o pomoc osoby z zewnątrz, to tylko te, które są pozytywnie oceniane i oferują wysokiej jakości usługi techniczne.

 

Mogę polecić osoby takie jak:

 

1) Borygard

http://www.mpcforum.pl/topic/1519117-zostan%C4%99-technikiem-borygard/

 

2) KRUK

http://www.mpcforum.pl/topic/1538728-zostan%C4%99-technikiemadministratorem-by-%D0%BA%D1%8F%CF%85%D0%BA/

 

3) Termalq

http://www.mpcforum.pl/topic/1563888-zostan%C4%99-administratoremwsp%C3%B3%C5%82w%C5%82a%C5%9Bcicielemtechnikiem-twojego-serwera-ts3/

 

 

Zwróć uwagę że permisje nie są trudne do nauczenia i można spokojnie samemu wszystko dograć bez ryzyka żadnego. A nawet jak by miał problem z pewnymi permisjami może pytać na forum przecież 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...