Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukiwany sponsor do poważnego Serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanooo!


 


Z tej strony Marcin mieszkam w Niemczech, piszę ten temat aby znaleźć godnego, dobrego, zaufanego sponsora do mojego projektu który robię 3 miesiąc, działam w Teamie solo ponieważ mam do siebie największe zaufanie, miałem 1 projekt Niemiecki już teraz chciał bym zadziałać na Polskiej scenie, widzę jak hejtują te Polskie serwery czego brakuję, jacy są gracze także postanowiłem wziąć się serwer który sprosta waszym wymaganiom! 


 


Trochę o projekcie:


 


- Maksymalny poziom będzie 160.


- Typ serwer: Typowy Medium.


- Serwer będzie oparty na całkiem nowym systemie Zadań - Questów.


- Całkiem nowe Wędkarstwo, Kopalnictwo, Łowiectwo, Zielarstwo.


- Sporo GUI wykonane do przeróżnych ciekawych systemów.


- Nowy system Totemów oraz Amuletów.


- Będą 2 Królestwa standardowe Jinno oraz Shinsoo, ze zmodyfikowaną mapą.


- Serwer będzie na Source.


- Możliwe że wprowadzę język Niemiecki również do klienta.


 

Wymagania co do sponsora:

 

- Zaufania mojej osoby, oraz jego.

- Musi być pełnoletni 18+.

- Najlepiej spisać jakąś umowę.

- Oczekuję strony, dedyka, ew: Grafiki nic więcej.

 

Co Oferuję od siebie:

 

- Perfekcyjna mowa, pisanie po Niemiecku oraz Polsku.

- Stabilność projektów.

- 3 letnie doświadczenie w edycji plików, kodu źródłowego.

- Pełnoletność.

- Dotrzymywanie słowa.

- Nie jestem burakiem, ani cebulą pazerną na hajs robię to dla siebie, dla innych.

- Stworzenie dobrego projektu.

 

Myślę że za dużych wymagań póki co nie mam na początek.

 

Dzięki za uwagę pozdrawiam całe forum MPC, czekam również na oferty.

 

Kontakt: Zapraszam na PW! Pjonnaa!

Opublikowano

Będziesz z deilą startować, tak?  xD

Kto tak napisał? Napisałem tylko temat co sądzą o Reaktywacji nie napisałem że ja zrobię owy serwer, tworzę swoje pliki od paru miesięcy na podstawce Terenzo na Src. ;)

Opublikowano
- Stabilność projektów.

- 3 letnie doświadczenie w edycji plików, kodu źródłowego.

A czemu cię nie znam ? :D 

Opublikowano

 

- Stabilność projektów.
- 3 letnie doświadczenie w edycji plików, kodu źródłowego.
A czemu cię nie znam ? :D

 

Może nick Casawir tobie coś mówi ;) 

pozdrawiam

Opublikowano

Jestem zainteresowany.

Powiedz mi tylko czy Ty chcesz się spotkać z Tą osobą czy jakoś internetowo spisać umowę?

Mam dużo doświadczenie w rangach Moderatora, Game Mastera, Redaktora.

Strona, dedyk czy forum nie ma problemu ;)

6tffwk.gif

Opublikowano

Jestem zainteresowany.

Powiedz mi tylko czy Ty chcesz się spotkać z Tą osobą czy jakoś internetowo spisać umowę?

Mam dużo doświadczenie w rangach Moderatora, Game Mastera, Redaktora.

Strona, dedyk czy forum nie ma problemu ;)

z tego co widzę on szuka sponsora :]

Powodzenia i polecam

Opublikowano

co to jest Kopalnictwo ?

 

@topic Jak dla mnie jakaś podszywka, więc jak narazie neutral

Dokładnie to jest fejk sprawdzałem :)

Opublikowano

 

 

- Stabilność projektów.
- 3 letnie doświadczenie w edycji plików, kodu źródłowego.
A czemu cię nie znam ? :D

 

Znasz. Asfen. Widać na kilometr.

Nie polecam ;)

 

Tylko że asfen z tego co wiem nie potrafi nawet z source korzystać. Chyba że dobrał się z canzzaskiem do pary i działają :D

Opublikowano

Wyglądasz bardzo podejrzanie... jak na ten moment neutral

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

Casawir, za czasów kiedy udzielał się jeszcze w mt2 miał klasę i umiejętności. Obu rzeczy Tobie wyraźnie brakuję więc nie wiem w jakim celu ,,zapożyczasz'' nick danej osoby.

 

Nie polecam.

utn6x1b0watr.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...