Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

procek, zasilacz, monitor i plyta


Xeeideex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Musze w drugim pc wymienic procka bo obecny ma juz 7 lat i ledwo daje rade z 3 kartami w przegladarce ;-; Budzet to 1500/1600zl. Obecna karta graficzna to radeon hd6850 (bedzie wymieniony pozniej tez). Myslalem nad i5 4460 + h81 + antec vp500 + aoc 2269vm. Jest sens do tej karty w ogole brac taki duzy monitor?

Opublikowano

Siema. Musze w drugim pc wymienic procka bo obecny ma juz 7 lat i ledwo daje rade z 3 kartami w przegladarce ;-; Budzet to 1500/1600zl. Obecna karta graficzna to radeon hd6850 (bedzie wymieniony pozniej tez). Myslalem nad i5 4460 + h81 + antec vp500 + aoc 2269vm. Jest sens do tej karty w ogole brac taki duzy monitor?

Jak nie bedziesz na tym gral to ta, ale tak to nie, ale ja to i tak bym celowal w uzywane komponenty, bedzie duzo wydajniej.

Opublikowano

To co teraz zmienic? Bo te gry chodza na 60fps+ tylko mam co chwile zcinki ale fpsy nie spadaja ponizej tych 60 i juz raka idzie dostac....

Opublikowano

Jak do takich gier to lepiej byłoby zainwestować w używane sandy albo nową i3 skylake i do tego dać kopa temu pctowi jakimś ssd ~250gb.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

a ile masz ramu? te ścinki mogą być spowodowane małą ilością ramu w połączeniu z zasyfionym kompem

i5 4460 - Gigabyte GTX 970 4GB - SSD Transcend 370 128GB - GoodRam 2x4GB 1600MHz CL9 - ASRock H81M-VG4 R2.0 - Chieftec 450W - Zalman T3


Zowie EC1-A - Zowie G-SR - Razer BlackWidow 2014 Tournament Edition - HyperX Cloud 1 - Audiotrak Prodigy Cube - LG 24GM77 144Hz

Opublikowano

2x2gb jak mialem nvidie 9800gt i 2x1gb ramu to tych zcinek nie bylo. (Fpsy nie dropia)

2x2gb jak mialem nvidie 9800gt i 2x1gb ramu to tych zcinek nie bylo. (Fpsy nie dropia)

Opublikowano

No to niby mozna wsadzic jakiegos phenoma x4, dawac 1500zl, za procesor jakim jest i5 4460 itp to bez sensu, jesli chcesz, zeby Ci tylko przegladarka dobrze chodzila itp, ale jak chcesz, imo takie cos bedzie dobrym wyborem, chociaz napisz, na jaka karte planujesz wymieniac tez, jak mozesz to doloz do i5 6400, kosztuje aktualnie na morelach 805 zl, a potem nie bedzie trzeba juz wymieniac. https://www.morele.net/inventory/info/3V8YVj/ monitor sobie sam wrzuc do koszyka. 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

No to i3 6100 pewnie zadowoli Cie w 100%, i5 nie bierz, (znaczy i tak warto, ale wiadomo, nie zawsze sa pieniazki na to), lepiej w lepsza karte. 

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...