Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fryzura Tobi 2x, Fryzura Jiraiya


.Hydro.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczerze mówiąc nie dodałabym tego nawet na halloween :D 
Ta trzecia wygląda trochę jakby ktoś poraził kotka prądem i położył go na głowę. W skrócie - nie w moim stylu. 
 

tMjZlYU.png


Opublikowano

Pojebało? xD

ta 3 wygląda jakby tekstury nie wczytało :v 

Opublikowano

było prawdopodobnie u keyto 

 

stare ale dobre <3 bo Naruto 


co to za gówno ? :O

 Maski Obito - Tobiego  bohatera z naruto 

c4zrTbM.jpg

 

gT9yaDZ.jpg

 

 

 

i Włosy Mędrca " Nauczyciela Naruto"   xD  prościej się nie da  nie ma za co przyjacielu 

 

kPqHijL.jpg

Opublikowano

Ja p******e XDDDDDDDDD

To białe wygląda, jakby ktoś zabił lisa, przemalowal go i umieścił na głowie xD

No to nie wiem jakiego Ty lisa widziałaś.

 

Szczerze mówiąc nie dodałabym tego nawet na halloween :D 

Ta trzecia wygląda trochę jakby ktoś poraził kotka prądem i położył go na głowę. W skrócie - nie w moim stylu. 

 

Bo tak ma wyglądać? to są fryzury postaci z anime Naruto ja p******e. i w sumie dziwi mnie że nie dałabyś tego na halloween, bo wątpie byś wgl potrafiła To dodać xD.

 

Pojebało? xD

ta 3 wygląda jakby tekstury nie wczytało :v

Bo k***a postać z anime ma białe włosy, a tekstury na czole, "opaski" to już k***a nie widzisz? & Zwoju.

 

 

co to za gówno ? :O

Jedyne gówno jakie widze to twoją sygnature.

 

 

było prawdopodobnie u keyto 

 

stare ale dobre <3 bo Naruto

u Kratosxx.

 

Tylko na wojownika?

 

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Te 2 Maski Tobiego ta, Fryz Jiraiy mam też na sure,szamana,ninje, ale nie chce mi się wrzucać.

 

coo to jest ??

Syf nie wiem jak może się to komus podobać i kto coś takiego zrobił

Tym którym podoba się anime to spodoba się to jak nie oglądałeś tego to wypierdalaj z tematu i tyle -.-

 

ah te zjebane charaktery na tym mpc.

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...