Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę Administratorem/Współwłaścicielem/Technikiem Twojego Serwera TS3 !


Gość TermalQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ref

 

W chwili obecnej niestety nie będę mógł tyle pomagać, z powodu awarii komputera.

Opublikowano

Co za frajda kolekcjonować na wszystkich serwerach jakąś range, trzeba mieć najebane w bani.
Zachowujesz się jak jakiś teamspeak'owy szlauf  ;)
Nie polecam, potem mogą być magiczne znikąd włamania.
 

Opublikowano

Co za frajda kolekcjonować na wszystkich serwerach jakąś range, trzeba mieć najebane w bani.

Zachowujesz się jak jakiś teamspeak'owy szlauf  ;)

Nie polecam, potem mogą być magiczne znikąd włamania.

 

Śmieszny jesteś kolego ;)

 

Twoja wypowiedź nic nie wnosi i nie masz nawet żadnych dowodów. Nigdy nie pisałeś, ze mną i nie pomagałem Ci. Twoje zdanie jest bezpodstawne. A po drugie jeżeli byłbym taki jak piszesz to nie miał bym rangi Tech TS3, oraz miałbym same negatywne komentarze i tak robienie ts'ów jest dla mnie frajdą, lubię to robić. A, że Ty masz jakieś problemy i oceniasz mnie nie znając mnie to twój problem.

Opublikowano

ref

 

Do jutra (wieczora) będę po za domem. Co za tym idzie nie będę mógł odpisać na wiadomości.

Opublikowano

W chwili obecnej z braku czasu muszę zawiesić swoją "działalność"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...