Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Ender Shop - projekt itemshop'u Minecraft


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bo ja tu ogólnie jestem gotowy zakupić wersje rozszerzoną, więc prosiłbym o odpisanie na pw. żeby się dogadać co do sposobu płatności i ceny.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wystąpił błąd

Wystąpił problem z licencją: Licencja nie jest przypisana do tej domeny.

 

 

Problem naprawiony, dzięki za zwrócenie uwagi ;)

Opublikowano

 

Wystąpił błąd

Wystąpił problem z licencją: Licencja nie jest przypisana do tej domeny.

 

 

Problem naprawiony, dzięki za zwrócenie uwagi ;)

 

Moja opinia co uważam na temat strony [5lat doswiadczenia mc i wiem trochę.] po 1 trochę oczojeb** [bEZ OBRAZY] tło 2/10 troszkę ledwo widoczne [dla slepych -1 wzroku] te strona główna, Reklamacja, Administracja 3/10 = 5/10 do grafik to przyznam ładne [Chodzi mi o obrazki vipów itp] 7/10 długie ładowanie stron nawet na dobrym internecie [pare sekund] 8/10 i nazwa taka sredniawa 8,5/10 czyli dobra robota ale mogło być lepiej mam nadzieje że to naprawisz.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

@MkoPixel

 

"oczojeb" nie rozumiem :/

"tło 2/10 troszkę ledwo widoczne" jeśli chodzi o tło w banerze to ono jest rozmyte umyślnie by nie odciągało uwagi od treści strony jak i loga

"te strona główna, Reklamacja, Administracja 3/10 = 5/10" co do podstron to one będą do tworzenia przez administratora, ja zrobiłem tylko poglądowe :)

"długie ładowanie stron nawet na dobrym internecie" tutaj kwestia ochrony strony przed atakami DDOS

"nazwa taka średniawa" mi się podoba, ale to kwestja własna :D

 

Pozdrawiam i dziękuję za opinię,

Mateusz "Matieusz" Sołtys

Opublikowano

@MkoPixel

 

"oczojeb" nie rozumiem :/

"tło 2/10 troszkę ledwo widoczne" jeśli chodzi o tło w banerze to ono jest rozmyte umyślnie by nie odciągało uwagi od treści strony jak i loga

"te strona główna, Reklamacja, Administracja 3/10 = 5/10" co do podstron to one będą do tworzenia przez administratora, ja zrobiłem tylko poglądowe :)

"długie ładowanie stron nawet na dobrym internecie" tutaj kwestia ochrony strony przed atakami DDOS

"nazwa taka średniawa" mi się podoba, ale to kwestja własna :D

 

Pozdrawiam i dziękuję za opinię,

Mateusz "Matieusz" Sołtys

OczoJeb** = ze w nocy jak się chce spojrzec na strone takie tło białe że nie można patrzeć bo swieci.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

@MkoPixel

 

"oczojeb" nie rozumiem :/

"tło 2/10 troszkę ledwo widoczne" jeśli chodzi o tło w banerze to ono jest rozmyte umyślnie by nie odciągało uwagi od treści strony jak i loga

"te strona główna, Reklamacja, Administracja 3/10 = 5/10" co do podstron to one będą do tworzenia przez administratora, ja zrobiłem tylko poglądowe :)

"długie ładowanie stron nawet na dobrym internecie" tutaj kwestia ochrony strony przed atakami DDOS

"nazwa taka średniawa" mi się podoba, ale to kwestja własna :D

 

Pozdrawiam i dziękuję za opinię,

Mateusz "Matieusz" Sołtys

OczoJeb** = ze w nocy jak się chce spojrzec na strone takie tło białe że nie można patrzeć bo swieci.

 

 

A jeśli o to chodzi to będzie ciemny styl zrobiony :)

Opublikowano

 

 

@MkoPixel

 

"oczojeb" nie rozumiem :/

"tło 2/10 troszkę ledwo widoczne" jeśli chodzi o tło w banerze to ono jest rozmyte umyślnie by nie odciągało uwagi od treści strony jak i loga

"te strona główna, Reklamacja, Administracja 3/10 = 5/10" co do podstron to one będą do tworzenia przez administratora, ja zrobiłem tylko poglądowe :)

"długie ładowanie stron nawet na dobrym internecie" tutaj kwestia ochrony strony przed atakami DDOS

"nazwa taka średniawa" mi się podoba, ale to kwestja własna :D

 

Pozdrawiam i dziękuję za opinię,

Mateusz "Matieusz" Sołtys

OczoJeb** = ze w nocy jak się chce spojrzec na strone takie tło białe że nie można patrzeć bo swieci.

 

 

A jeśli o to chodzi to będzie ciemny styl zrobiony :)

 

Mam nadzieję, powodzenia w projekcie i mam nadzieję ze się on uda,

Zdrajca MPCFORUM

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jaka jest cena rozszerzonej wersji projektu, czy zakupiona licencja jest na zawsze oraz jeżeli najdzie taka zmiana np serwera to jest możliwość zmiany adresu licencji na inną domene?

 

 

PS: Strona nie działa.

Opublikowano

Jaka jest cena rozszerzonej wersji projektu, czy zakupiona licencja jest na zawsze oraz jeżeli najdzie taka zmiana np serwera to jest możliwość zmiany adresu licencji na inną domene?

 

 

PS: Strona nie działa.

 

Dzięki ;)

 

Wgrałem znowu nieaktualną wersję :D

Opublikowano

 

Jaka jest cena rozszerzonej wersji projektu, czy zakupiona licencja jest na zawsze oraz jeżeli najdzie taka zmiana np serwera to jest możliwość zmiany adresu licencji na inną domene?

 

 

PS: Strona nie działa.

 

 

Dzięki ;)

 

Wgrałem znowu nieaktualną wersję :D

 

 

odpowiedź na zadane pytania hmm? Byłbym zadowolony.

Opublikowano

 

 

Jaka jest cena rozszerzonej wersji projektu, czy zakupiona licencja jest na zawsze oraz jeżeli najdzie taka zmiana np serwera to jest możliwość zmiany adresu licencji na inną domene?

 

 

PS: Strona nie działa.

 

Dzięki ;)

 

Wgrałem znowu nieaktualną wersję :D

 

 

odpowiedź na zadane pytania hmm? Byłbym zadowolony.

 

 

Już wcześniej o tym pisałem, ale..

 

Nie ma jeszcze ustalonej ceny, licencja jest dożywotnia, a zmiana IP/DOMENY będzie możliwa bez ponownego kupna.

Opublikowano

 

 

 

Jaka jest cena rozszerzonej wersji projektu, czy zakupiona licencja jest na zawsze oraz jeżeli najdzie taka zmiana np serwera to jest możliwość zmiany adresu licencji na inną domene?

 

 

PS: Strona nie działa.

 

Dzięki ;)

 

Wgrałem znowu nieaktualną wersję :D

 

 

odpowiedź na zadane pytania hmm? Byłbym zadowolony.

 

 

Już wcześniej o tym pisałem, ale..

 

Nie ma jeszcze ustalonej ceny, licencja jest dożywotnia, a zmiana IP/DOMENY będzie możliwa bez ponownego kupna.

 

 

Czy jest możliwość kupna rozszeżonej wersji na jutro? bardzo byłbym wdzięczny ponieważ potrzebuje dla swojego serwera który startuje dnia 16 grudnia.

 

Dam w spoiler jak ktoś by był ciekawy

 

 

Opublikowano

ile takie cudo będzie kosztować brałbym od razu

 

Jak mówiłem wcześniej, nie mam jeszcze ustalonej ceny :D

 

 

 

 

 

 

 

Jaka jest cena rozszerzonej wersji projektu, czy zakupiona licencja jest na zawsze oraz jeżeli najdzie taka zmiana np serwera to jest możliwość zmiany adresu licencji na inną domene?

 

 

PS: Strona nie działa.

 

Dzięki ;)

 

Wgrałem znowu nieaktualną wersję :D

 

 

odpowiedź na zadane pytania hmm? Byłbym zadowolony.

 

 

Już wcześniej o tym pisałem, ale..

 

Nie ma jeszcze ustalonej ceny, licencja jest dożywotnia, a zmiana IP/DOMENY będzie możliwa bez ponownego kupna.

 

 

Czy jest możliwość kupna rozszeżonej wersji na jutro? bardzo byłbym wdzięczny ponieważ potrzebuje dla swojego serwera który startuje dnia 16 grudnia.

 

Dam w spoiler jak ktoś by był ciekawy

 

 

 

 

Wersja A2 nie jest jeszcze skończona. Obecnie działa tylko wersja starsza A1

Opublikowano

Czekam i czekam na ciebie... halo halo ja tu chcę kupić..

 

:|

 

Proszę, nie nabijaj sobie postów. Nie było mnie do tego czasu na forum.

Opublikowano

Chwilowa przerwa w wszystkich projektach, na okres świąt i nowego roku.


 


Wesołych,


Mateusz "Matieusz" Sołtys


  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ile bys wzial za wersje premium?

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

ile bys wzial za wersje premium?

 

Pisałem już wcześniej iż cena nie jest jeszcze ustalona. Ustalona ona zostanie po stworzeniu tej wersji. :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@TheMatieusz prosze o szybki kontakt na pw. Czy jest mozliwośc podpięci czesci twojej strony pod moja? poniewaz za rowny tydzien startuje z serverem i chcialbym jak najszybciej kupic

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...