Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy taka ilość uploadu wystarczy do streamów?


ThePojebany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Starczy spokojnie, niektórzy przy 2 Mb/s streamują.

To jeszcze takie jedno pytanie Bo zauwarzyłem że mam słabą jakość co mógłbym tu poprawic?

https://scr.hu/MrVA52

https://scr.hu/z315wK

Bo nie wiem czy te drugie te ,,Maxymalna przepływnośc kbs ma znaczenie na nagrywanie filmików na yt?

Bo taka jakość na stream by wystarczyła ale na yt chcelepszą i nie wiem czy mogę coś tu poprawić.

Opublikowano

Nie znam się za bardzo na obs'ie ale wydaje mi się, że przy normalnym nagrywaniu te opcje nie mają znaczenia.

Dodam jeszcze, że jeśli byś miał lagi czy inne problemy ze streamem to warto jest pobawić się bitrate'm.

2334214718550821527758.gif

Opublikowano

No to podajesz PayPal a donejty smsowe masz z tipanddonation. Jeżeli chodzi o alerty to twitchalerts.

A ta strona livemsg pl 

http://www.livemsg.pl

A i czy jest potrzebny drugi monitor do np oglądanie kto dał donejt czy coś?

czy można to poprtostu na innym laptopie patrzeć przez zalogwanie na czymś?

Opublikowano

No to podajesz PayPal a donejty smsowe masz z tipanddonation. Jeżeli chodzi o alerty to twitchalerts.

A ta strona livemsg pl

http://www.livemsg.pl

A i czy jest potrzebny drugi monitor do np oglądanie kto dał donejt czy coś?

czy można to poprtostu na innym laptopie patrzeć przez zalogwanie na czymś?

Większość jak nie wszyscy streamerzy, których oglądam używa tego tipanddonation. Nie musisz mieć drugiego monitora, możesz alt-tabować.

 

 

Opublikowano

No to podajesz PayPal a donejty smsowe masz z tipanddonation. Jeżeli chodzi o alerty to twitchalerts.

A ta strona livemsg pl

http://www.livemsg.pl

A i czy jest potrzebny drugi monitor do np oglądanie kto dał donejt czy coś?

czy można to poprtostu na innym laptopie patrzeć przez zalogwanie na czymś?

Większość jak nie wszyscy streamerzy, których oglądam używa tego tipanddonation. Nie musisz mieć drugiego monitora, możesz alt-tabować.
A jeszcze jedno czy oni mi zabierają hajs jak bym się zarejestrował i tylko czasem bym dostał hajs?

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Jakąś tam prowizję na pewno pobierają. Przy smsach to spory procent.

Ale jak bym dochodów nie dostawał to nie zabierają?

 

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

Jakąś tam prowizję na pewno pobierają. Przy smsach to spory procent.

Ale jak bym dochodów nie dostawał to nie zabierają?

 

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

@ref 

Czy jak bym dochodów od ludzi czyli donejtwo nie dostawał to tez by mi zabierali?

 

Opublikowano

I tak nic nie zarobisz , nie łudź sie zaczynac bo bedziesz mial po 5 widzow max , co do uploadu to i tak max 3500 bitrate dajesz wiec nie wiem po co takie glupie pytania. Chciales sie pochwalic internetem? Cos nie pyklo.

 

Eot

Świdwin stacja kolejowa


 


KOSOVO NIE JEST SERBSKIE.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Na livemsg trzeba czekac ok 24h na to aby serwer zastosował muzyke. Na livemsg tez nie da sie ustawic obrazka ani niczego takiego. Prowizje z sms maja troche wyzsza niz u tipanddonation. Nie posiada tez czytania itp, itd. Oglnie nie masz po co tego robic do puki nie osoagniesz stalej loczby widzow (50-100')

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...