Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✖✖✖ Pandemonium [x1] Steam


marcin1809

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                 Witajcie drodzy użytkownicy
 Zapraszam was  na nowy server Hurtworld  od graczy dla graczy  gdzie drop jest klasyczny x1 bez zbędnych  komend typu /tp,/home co odbiera przyjemność z gry. Nie jestem dobry w rozpisaywaniu sie więc zapraszam was serdecznie  

                         Start Servera: 26.07 o godzinie 15:00

 
                                                                     Adres serwera:    Pandemonium Classic x1  
                                                                                         IP: 94.23.6.215:12996 ( F1 connect i IP )


Sloty : 40(gdy będzie potrzeba wykupimy więcej)
Server : 24/7

Oferujemy:

Stabilność

Zero Lagów

Miłą Atmosfere

Brak cheaterów

 

Opublikowano

może choćby meteor raz na 1/2h z rozsądnym dropem tak z  5szt przetopionego czerwonego i po 2/3 innych?

Zawsze to by ciekawiej było i większa rywalizacja 

18239982288054050061.png

Pomogłem ?? Daj +

Opublikowano

może choćby meteor raz na 1/2h z rozsądnym dropem tak z  5szt przetopionego czerwonego i po 2/3 innych?

Zawsze to by ciekawiej było i większa rywalizacja 

 Przymyslimy twoją propozycje , myśle ze  meteor co 2h bylby okej , ale z wiekszym drpem np: 50 zelaza i kolorki gdzies po 20/30sztuk  lub bursztyn , i ewnentualnie jakias mala szansa na deto

serwer steam czy nonsteam ?

Server narazie jest tylko dla Steam

Opublikowano

no to kappa , tak to bym ze znajomymi wpadł i pograł bo szukamy takiego serwerka ktory albo ma start albo ledwo po wipe ... no trudno

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...