Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co chcielibyście widzieć na serwerze EasyHC?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pandore Case, Cobblex/Luckyblocki, duży drop, dużo eventów. I to raczej najbardziej pożądany przeze mnie tryb EasyHC, więcej raczej nie trzeba. :)

 

Opublikowano

Blokadę perełek, koxów, cobblex, kopacze fos, sandfarmery, boyfarmery, nie chcę by były sety 5/5 w jaki kolwiek sposób do zdobycia.

Opublikowano

Ograniczoną ilość perełek, koxów i refilów, potki, tylko strenght 1, pandory, mały border, żeby było się z kim klepać.

Gość Nerfinekk
Opublikowano

To co @1361622928-U485574.pngKazhal i oczywiście banowanie pi***olonych cheaterów!! :] pozatym to ogarnięty czat, pluginy i około 100+ graczy online :)

Opublikowano

EasyHc to serwery przeterminowane ~ wedlug mnie  :lenny:

Jeżeli odpowiadasz na moją odpowiedź użyj opcji "Cytuj" lub oznacz mnie w poście @adam23450

 

Gość Nerfinekk
Opublikowano

EasyHc to serwery przeterminowane ~ wedlug mnie  :lenny:

Nie

Opublikowano
Co chcielibyście widzieć na serwerze IziHace?

 

- Nic. Izihc to totalne dno. Nie rozumiem jak normalni gracze są w stanie tam wytrzymać. A nie. Zapomniałem. Na serwerach tego typu nie ma normalnych graczy.

baner2.png

Opublikowano
  • Bossy,
  • Pierozki,
  • Eventy - ox, walki gladiatorów, etc,
  • grupowy teleport,
  • fajny generator świata,
  • dobry anty cheat,
  • odpowiedzialna i zaangażowana administracja,
  • konkursy ;3,
  • serwerowy teamspeak z kanałami dla gildii.

@Matis55

Opublikowano

drop 10000000000000%%% ze stona

admin mod vip superwip superultraeliteprovip do kupienia w esemes szopie

kit zloto dla vip ze zlotym setem enchant all 127

ałtorskie gildie funniguilds tesz bendom dobre!!1!!1

 

a tak na serio:

 

serwerów easyhc jest zbyt dużo. Radziłbym zrobić zwykły hardcore - po zarejestrowaniu jesteśmy na zamknietym spawnie, na którym nie ma nic poza losowym tp i niezbednymi komendami

po nacisnięciu guzika nie mozemy wrocic na spawn

nie mozemy korzystac z home sethome spawn itd

gdy zginiemy serwerek czysci nam eq itd i banuje na tydzien

jakies gildie mile widziane

jezeli ma byc vip to kit vip co tydzien kamienne narzedzia złoty miecz unbreaking iii i złoty set unbr iii obrona i

zadnego dropu ze stona - gracze szukaja rud

Core i3 2120 | 4 GB RAM DDR3 1333 | Gigabyte GTX 460 SOC | WD Blue 640 GB | ASUS P8H61-M LE Rev 3.0 | be quiet! System Power 8 600 W | obudowa iBox (bodajże)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jesli chodzi o serwery tego typu to:

- Brak cheaterow (Dobry PLUGIN antycheat)
- Ogarnieta administracja
- Dobrze zrobione pliki serwera

- Mapa odpowiednia pod tryb

I to chyba wszystko

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

EasyHC tylko z autorskimi pluginami, bo takich zwyczajnych serwerów jest tysiący i są nudne bo na nich gra po pare osób tylko ;-;

4Headzik

Opublikowano

Jeśli już jakiś EHC, to tylko i wyłącznie z własnym generatorem mapy, autorskimi pluginami, ogarniającą administracją i nie dropem 99% na wszystko z 1 stone...  T_T

Opublikowano

Tak szczerze serwerów EasyHC jest już DUUUŻO. Nie polecam robić tego typu serwera, ponieważ szybko się on znudzi. Nie będzie graczy = nie będzie fun'u z gry.

Jak już to lepiej zrobić serwer hardcore na jakimś dobry silniku Bukkita lub też Spigota i na dodatek dobrze dobrane pluginy wraz z aktywnością graczy na serwerze.

Jeśli aż tak baardzo poszukujesz czegoś na EasyHC to proponuję:

  • Pierożki (dobrze skonfigurowane itemy),
  • Brak faworyzacji (to podstawa),
  • Ogarnięty TAB,
  • Administracja 14+
  • TeamSpeak na dobrym hoście z kanałami dla gildii, graczy.
  • W miarę dobrze ogarnięty jak i skonfigurowany antycheat (może być skrypt).

­

sleepin' the whole day.
Opublikowano

Fly dla Vipa, duszy drop tak 12% na zloto i 20 na diaxy bez natycheata rzeby nawet bez vipa morzna bylo latadz 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...