Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 409
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 pokestops, XP-farm:Pidgeys, Weedles, Rats, Eevee:

a) 45.030152, -93.31931 (często respi się Snorlax, którego bot zgarnia)

B) 45.030208, -93.319313

c) 35.6894875,139.691706

Kangaskan (AUS only): 

a) -37.72741180637553,144.83374804258347

Mr.Mimes (EU only):

a) 52.936191, 4.726726

B) 51.503488, -0.018359 

^Najczęstsze spoty.

Charmanders, Charmeleons i squirtles:

a) 52.406730, -1.765572

Bulbasaurs: 

a) 37.80198532630738,-122.41267204284668

B) 34.103059 -118.258854

Magikarp:

a) 40.764871, -73.972722

B) 33.761059, -118.196184 

Poliwag:

a) 41.5109414851, -81.6962456693

B) 41.495516344, -81.6911131453

Gastly:

a) 41.5034162552, -81.6855525098

Eevee:

a) 41.4931107175, -81.7071938651

Clefairy/Clefable, Dratinis, Eevee:

a) -37.7602571683902, 145.35368084907532

Dużo pikachu i szybki exp: 

Tokyo.

35.684895044528794,139.70996975898743

Magikarp, Slowpoke, Psyduck, troche Dratini;

a) 30.402471, -87.213290

Drowzee, Squirtle, Hypno;

a) 59.928495874,10.694918894

Wszystko było testowane przez mnie i parunastu innych ludzi. 

giphy.gif

Opublikowano

Ogółem najlepszy spot do expienia to Park w Nowym Jorku. Uwzględniajcie sobie we wszystkich miejscówach którą tam mają godzine, bo wiadomo że o 3 w nocy (ichniejszego czasu) to nikt nie gra. W Central Parku NY wczoraj gdzies po 15:00 miałem po 115k expa na godzine, teraz o 7:50 jest 60-80k

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ogółem najlepszy spot do expienia to Park w Nowym Jorku. Uwzględniajcie sobie we wszystkich miejscówach którą tam mają godzine, bo wiadomo że o 3 w nocy (ichniejszego czasu) to nikt nie gra. W Central Parku NY wczoraj gdzies po 15:00 miałem po 115k expa na godzine, teraz o 7:50 jest 60-80k

daj kordy bo nie chce mi sie szukac

Opublikowano

Zna ktoś jakieś dobre spociki z Abrą i Gastlym? W sumie przydałby się jakiś spocik z pokami rock/ground. Na przykład geodude.

Opublikowano

 

Ogółem najlepszy spot do expienia to Park w Nowym Jorku. Uwzględniajcie sobie we wszystkich miejscówach którą tam mają godzine, bo wiadomo że o 3 w nocy (ichniejszego czasu) to nikt nie gra. W Central Parku NY wczoraj gdzies po 15:00 miałem po 115k expa na godzine, teraz o 7:50 jest 60-80k

daj kordy bo nie chce mi sie szukac

 

nie chce mi sie kopiować

nie widze nic? masz dalej?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Ogółem najlepszy spot do expienia to Park w Nowym Jorku. Uwzględniajcie sobie we wszystkich miejscówach którą tam mają godzine, bo wiadomo że o 3 w nocy (ichniejszego czasu) to nikt nie gra. W Central Parku NY wczoraj gdzies po 15:00 miałem po 115k expa na godzine, teraz o 7:50 jest 60-80k

daj kordy bo nie chce mi sie szukac

 

40.764871   -73.972722    bot puszczony 15min i już 19 poksów i pikachu 156 cp (mam mały lvl xD) polecam  64k expa/h

+ dużo meowth się respi

#JebacSygnatury

Opublikowano (edytowane)

najlepszy spot na magicarpie? 

Postaw znacznik gdzieś na wodzie wokół Santa Monica Piere, max distanse 1500 i będzie chodził w kółko łapiąć magikarpie, electabuzzy, troche dratini, sandshrewy.

https://pokevision.com/#/@33.99781378652619,-118.48791360855103

Inne: 

Magikarp:
a) 40.764871, -73.972722
 33.761059, -118.196184 
Edytowane przez krvl

giphy.gif

Opublikowano

Ja przed chwilą zacząłem używać bota z podklejonego tematu tutaj na forum i mam pytanie.

Jakiś najlepszy spot żeby go puszczać? Czy zmieniać w zależnosci co potrzebuję? Narazie Gdzies w Sydney lata.

Opublikowano (edytowane)

Miejscówka na szybki exp gdzieś na pewno jest. Gość co na bocie wbił 40, napisał że w ciągu godziny robił 280k/h.

Edytowane przez Cvzx
Opublikowano

Miejscówka na szybki exp gdzieś na pewno jest. Gość co na bocie wbił 40, napisał że w ciągu godziny robił 280k/h.

 

Ciekawe na jakim bocie, jak ustawionym itd -_-

Opublikowano

 

Miejscówka na szybki exp gdzieś na pewno jest. Gość co na bocie wbił 40, napisał że w ciągu godziny robił 280k/h.

 

Ciekawe na jakim bocie, jak ustawionym itd -_-

 

Napisał że nie poda danych xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...