Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy to dużo za taki sprzęt?


ZeeNooN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy za ten sprzęt:

Procesor: i5 3470

Karta graficzna: gtx 750 ti

Ram: 16GB

I tam 650W i 500GB

1400zł to dużo czy mało jak za używany?

Opublikowano

Cena jest w sam raz na używany PC. Zależy też jaka obudowa. Przydałaby się z dobrym przepływem powietrza i dobrym coolerem, bo sam procesor może mieć maksymalnie 67 stopni.

Opublikowano

Cena ok, ale bez szalu, 1300zl sprobuj wytargowac. 

 

Cena jest w sam raz na używany PC. Zależy też jaka obudowa. Przydałaby się z dobrym przepływem powietrza i dobrym coolerem, bo sam procesor może mieć maksymalnie 67 stopni.

A jak bedzie miec 68 to wybuchnie? Nie jest tak, nie sugeruj sie danymi z papierka jakiegos. 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Cena ok, ale bez szalu, 1300zl sprobuj wytargowac. 

 

Cena jest w sam raz na używany PC. Zależy też jaka obudowa. Przydałaby się z dobrym przepływem powietrza i dobrym coolerem, bo sam procesor może mieć maksymalnie 67 stopni.

A jak bedzie miec 68 to wybuchnie? Nie jest tak, nie sugeruj sie danymi z papierka jakiegos. 

Nie chodzi o to, że wybuchnie, ale po prostu lepiej jest utrzymywać tą temperaturę poniżej.

Opublikowano

Dokładnie, taka jest zalecana przez producenta nie przez przypadek.

zalecane, ale nie trzeba sie tym kierowac, nic mu sie nie stanie, znaczy wiadomo 90 stopni to juz przesada, ale moja i3 2120 potrafila 75 stopni walnac (tyle zmierzylem, moze wincyj), nic sie jej nie stalo (chociaz taka temperatura jak na i3, to bardzo wysoka xD

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...