Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z błędem podczas odpalania Metina


Jir

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Witam pisze w takiej sprawie ponieważ kupiłem nowego laptopa mam go od 5 dni jest tutaj windows 10 przy próbach uruchamiania metina wyskakuje mi bład Metin2:CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE . Próbowałem uruchamiać ze zgodnościa mam wszystkie aktualizacje .Nic nie pomaga znalazłem stare posty próbowałem robićwszystko tak jak piszą ale nic z tego nie pomogło macie jakiś pomysł Daje plusa :) 

Opublikowano

Ustaw zgodności systemu na win 7 powinno rozwiązać problem  

 

Albo kliknij na ikone exe metina prawym myszy i rozwiąż problem ze zgodnościami :) ale lepiej ręcznie ustawić zgodności na win 7  

 

Komunikat mówi jasno o niezgodnościach 

Opublikowano

Zaktualizuj sterowniki karty graficznej,powinno pomóc.

@fokus243 <-- jak chcesz o cos zapytać/pocisnąć/pokłócić się, śmiało :3

 

10/25/50/75/100/250/500/750/1000

Uczeń
Opublikowano

Nie obrażając was Czy umiecie czytać co napisałem :D ? Mówiłem że próbwalem ustawiać zgodność i że mam aktualne sterowniki 

Opublikowano

Nie obrażając was Czy umiecie czytać co napisałem :D ? Mówiłem że próbwalem ustawiać zgodność i że mam aktualne sterowniki 

A umiesz czytać komunikaty :) komunikat mówi jasno iż problem jest z niezgodnością systemową  i tu pomoże tylko albo recznie ustawić zgodności klikając na ikont prawym właściwości ustaw zgodności z win 7 zastosuj lub prawym myszy na ikone gry i rozwiąż problem z niezgodnościami 

Uczeń
Opublikowano

Rozumiem co piszesz ale juz to robiłęm wielokrotnie i to nic nie pomaga ustawialem zgodnosc w ustawieniach na ikonie probowalem przez program do rozwiazywania i tez nic . 

Uczeń
Opublikowano

 

Nie obrażając was Czy umiecie czytać co napisałem :D ? Mówiłem że próbwalem ustawiać zgodność i że mam aktualne sterowniki 

A umiesz czytać komunikaty :) komunikat mówi jasno iż problem jest z niezgodnością systemową  i tu pomoże tylko albo recznie ustawić zgodności klikając na ikont prawym właściwości ustaw zgodności z win 7 zastosuj lub prawym myszy na ikone gry i rozwiąż problem z niezgodnościami 

 

I co nadal każesz mi tak robic 

Opublikowano

Kurde, jak wpiszesz ten błąd w google to masz setki pomocnych wyników... a ludzie dalej mają z tym problemy. Myślałem, że to już za nami.  B)

<a href="http://mt2list.com/server/4"><img alt="Debestia EXPx10000" style="border:0px;" src="http://mt2list.com/html/signature/4/3.png" /></a>

Uczeń
Opublikowano

Uruchom aplikacje jako administator

 

Kurde, jak wpiszesz ten błąd w google to masz setki pomocnych wyników... a ludzie dalej mają z tym problemy. Myślałem, że to już za nami.  B)

Człowieku cały dzień czytałem na googlach i nic nie pomogło -_- 

Uruchamiam przez admina ...

Poza tym kupiłęm nowego Lapka wszytkie aktualizacje mam porobione więc nie ma opcji ze nie ma aktualnych aktualizacji 

Opublikowano

Nie masz uruchamiać przez admina tylko uruchomić w trybie zgodności z windows 7 :P

<a href="http://mt2list.com/server/4"><img alt="Debestia EXPx10000" style="border:0px;" src="http://mt2list.com/html/signature/4/3.png" /></a>

Uczeń
Opublikowano

Nie masz uruchamiać przez admina tylko uruchomić w trybie zgodności z windows 7 :P

Nastepny -_- czy przeczytales caly post kroty napisalem ?? Pisze wyraznie że to probowalem robic ludzie czytajcie ze zrozumieniem 

Opublikowano

Jacy tutaj kretyni się wypowiadają... Chyba im więcej postów tym gorzej rozumują. Choć sam walnąłeś gafę : "więc nie ma opcji ze nie ma aktualnych aktualizacji " Więc skoro nie ma opcji, że nie ma aktualnych aktualizacji, to jest opcja, że są aktualne aktualizacje.

 

Przeinstaluj grę. Poza tym, czy Metin2 nie ma problemów z win10? I czy ustawiałeś zgodność z XP czy jedynie win7?

Uczeń
Opublikowano

Próbowałem odapalać ze zgodnościa z kazdym systemem xp 7 8 vista i nic . w moim głownym poscie pisze ze mam aktualne sterowniki i zaden metin nie dziala 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...