Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pokémon GO - szaleństwo dociera na MPCforum


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie to te pokemony sa dla zjebow i tyle w temacie

 

Nikt Ci nie każe w to grać, nie każdy lubi takie gry.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Jak dla mnie to te pokemony sa dla zjebow i tyle w temacie

Lumia czy za słaby andek? :v

Opublikowano (edytowane)

Bardzo fajna inicjatywa z pokemonami, w sumie to część dzieciństwa, a gry, które "wymagają" wyjścia z domu (tak wiem, fake gps itd.) są dobrym rozwiązaniem, jedyne co mnie martwi to to by nie było wielu takich sytuacji jak ta - http://www.tvp.info/26226278/szukal-pokemonow-znalazl-smierc-18latek-zginal-od-kul 

 

lub wejścia na posesje prywatnych osób.

 

Ale bardzo fajna mobilna giera. :>

Choć sam grać w to nie mam czasu.

Edytowane przez Eladrin
Opublikowano (edytowane)
ŁO LUJU!

Edytowane przez PrzemoVi

server-icon.png  EndiMC.pl - serwer minecraft 1.21.5 |Survival| |Gildie| |Slimefun| |Terralith|

  Serwer aktywny od ponad 8 lat

  Dołącz już dzisiaj do naszej społeczności!

 

Opublikowano

Fajny pomysł i do tego fajna gra polecam :)

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

Prawda jest taka, że gra przestanie być tak popularna za około miesiąc - góra dwa i nikt nie będzie w to grał.

1583214294267341314985.png

 

by

 

Ziółko.

  • 4 tygodnie później...
Admin Cienia
Opublikowano

Fajny pomysł i do tego fajna gra polecam :)

Według mnie fajny jest jedynie pomysł wykorzystujący połączenie realnego "świata" z tym generowanym "cyfrowo/komputerowo", za to należy się plus dla twórców. Natomiast sama tematyka gry mogła być nieco inna.

 

Jak dla mnie to te pokemony sa dla zjebow i tyle w temacie

Warto zrozumieć, że wszystko jest kwestią gustu. Ja również nie przepadam za tematyką związaną z "pokemonami" (nie szukam ich, bo słyszałem, że Chuck Noris znalazł wszystkie przez telefon... stacjonarny ;)) Mino tego nie jest to powód by wyzywać innych do zje..ów. Skoro jest duży "boom" na tę produkcję, to warto wykorzystać go w celu przyciągnięcia userów do forum.

 

Pozdr.

 

 

1294477714-U1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...