Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WWI Battlefields - obraz źle się wyświetla


palladins

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Posiadam oryginalną grę World War I Battlefields, niestety po wczytaniu się misji grafika się rozmywa, zlewa (w załączniku screen). 

Gra WWI Demo działa normalnie.

 

- sterowniki najnowsze,

- patche nie pomogły,

- uruchamiane jako Administrator i zmiana Trybu Zgodności nic nie wniosły,

 

Proszę o szybką pomoc.

 

Pozdrawiam

Palladins

 

PS: Jeżeli wybrałem zły dział przepraszam i proszę o przeniesienie.

 

 

post-805356-0-75366400-1468576050_thumb.png

 

 

 

Opublikowano

Reinstalacja była robiona nie raz. Jak poruszę myszką to ekran się ruszy, ale rozlewa się dalej - tutaj już misja jest rozpoczęta (widać minimapę)

Opublikowano

Ta gra jest z 2004roku, specyfikację podam wieczorem jak będę w domu, a co do kompatybilności wstecznej to dlaczego wersja demo działa normalnie?

Budowniczy
Opublikowano

Gra jest stara i ma problemy z grafiką na nowszych systemach. Dużo było zgłoszeń zarówno na Steamie jak i forach dotyczących gier RTS.

Nic na to nie poradzisz - tyle mogę powiedzieć. Wgrywanie patchy z internetu tylko pogorszy sprawę.

Opublikowano

Rozumiem, ale czy demo nie jest starsze od pełnej wersji? Przecież demo działa, jakim cudem? Na moim komputerze działała ta gra, a komputer ma 5/6 lat więc jakiś dobry i nowy nie jest.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...