Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pokemon GO - Co ci się najbardziej podoba?


Argin™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co podoba Wam się najbardziej w tej grze? Mi osobiście przede wszystkim to, że gra zmusza do wyjścia na dwór, aby szukać pokemonów. Można również trafić na miejsca w swojej okolicy, które co prawda są od zawsze, ale nie koniecznie mieliśmy o nich pojęcie :). Czekam na wasze komentarze ;p.


Opublikowano

Ogólnie gra uwiodła mnie tym, że jestem nie największym, ale jakimś fanem pokemonów i strasznie lubiłem w nie grać czy to na komputerze, telefonie czy gameboyu, dlatego taka alternatywna wersja pokemonów, która zmusza do wyjścia na dwór jest strasznie fajna :>


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Ogólnie gra uwiodła mnie tym, że jestem nie największym, ale jakimś fanem pokemonów i strasznie lubiłem w nie grać czy to na komputerze, telefonie czy gameboyu, dlatego taka alternatywna wersja pokemonów, która zmusza do wyjścia na dwór jest strasznie fajna :>

Pójdziesz nad jeziorko, a tam wodne pokemony hehe ;d. To jest fajne eksploracja terenów :)!

Opublikowano

Całkiem nieźle zrobili to że dany teren odpowiada danemu pokemonowi :D.
Do tego można w końcu wyjść na dwór a nie siedzieć przed kompem jak nerd :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...