Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zarobic Na Sm? Nowy Bux ! Latwo Zarobic


UmcUmc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra strona widzialem TuT na youtube zarajestrowalem sie i mam okolo 2$ oplaca sie bo sm bedzie

 

tylko dla cierpliwych bo 10$ minimum do wyplaty jest w 40dni

Opublikowano

Mejo robisz to z czystego chamastwa , czy po prosstu mi czegos zazdroscisz? zobacz sobie na forum gdzie ludzie daja screeny z wyplat

 

@edit pro user z silverem jest latwiej zdobyc jest wiecej reklam , ale 10$ to ponad 30zl , wiec stawki sa dosc duze

Opublikowano

iwszem zarabiasz kase ale nie wypłąci ci

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

Opublikowano

do cerrida i reszty idiotow , ktorzy powiedza ze nie wyplacaja , sam sobie sprawdz czlowieku to jest jak na dizsiejsze czasy najlpeszy bux w sieci ! nie wierzysz w to , to wyjdz i nie spamuj w moim temacie koniec . reszta postow tego typu bedzie reportowana

Opublikowano

Działa zostawiam + i dziekuje za Buxa ;p

 

a dla nie wierzacych "to dziala"

9e3aa330973f.gif

 

 

-> Diwang2- Szaman "ProStak" 86lv+ <- głowny char ;p

Opublikowano

no i widzicie? nic prostszego tylko sie rejestrowac !

 

@edit jak widze jeszcze nikt nie kliknal z mojego refa ( poczatki sa trudne ^^ ) jakby co '' SURF ADS '' to sa reklamy i musicie czekac do 100% zaladowania pozniej az wyjdzie z gory taki przycisk z pogrubionym napisem '' close '' i klikacie i macie juz $ za ta reklame.

 

@edit sorry jednak az 4 osoby sie juz zarejestrowaly ale niestety nie wiedzialy jak klikac , napisalem u gory instrukcje jak to nie wystarczy ( w co watpie ) wrzuce video tuta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...