Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z fps w minecraft. Mój sprzęt:

- Karta grafiki: AMD Radeon HD 6900 Series

- RAM: 4 GB

- 64 bit

- procesor: chyba i5 (chyba ponad 1000 zl)

- zasilacz: jakiś za 1000 zł

- win 8.1

- ponad 300gb wolnej pamięci z 380gb

(komputer jako nowy byłby wart ok 8000 zl, jest składany ręcznie)

więcej nie pamiętam bo nie ma mnie w domu :/

Gram na najniższych ustawieniach graficznych pod wydajność. Co wg mnie jest dziwne to fakt że na gorszej w parametrach karcie graficznej: NVIDIA GeForce GTX 550 ti osiągalem na serwerach multiplayer po 300-500 fps

Testowałem również minecraft na najwyższych ustawieniach ale nic z tego, fpsy były niższe.

Posiadam 500 fps na f3, singleplayer, rowny swiat, najnizsze ustawienia. Podczas nagrywania 300 fps

na serwerach podczas nagrywania mam po 70 fps które bardzo laguje a oczekuje na jak najwyższą płynność mając taki sprzęt.

Mój internet to PLAY 4G LTE i jest naprawdę bardzo szybki... Jak gadam z kolegami to mówią że mają po 700 fps podczas nagrywania na serwerach i to mnie bardzo dręczy bo ja też się w to bawie :D

Interesuje mnie również gra na dobrych shaderach, tzw Ultra, na tym sprzęcie mam po 30 fps na serwerach.

Bardzo proszę o pomoc :(

 

Opublikowano

-> format systemu (przy okazji polecam od razu do Win 10)

-> zmiana karty graficznej na wydajniejszy model

 

Procesor dobry.

Opublikowano

-> format systemu (przy okazji polecam od razu do Win 10)

-> zmiana karty graficznej na wydajniejszy model

 

Procesor dobry.

Też tak uważam :makka: :makka: :makka:xD

Tak przy okazji, to ten.. to..

Pisze ten post tylko, abyś dał mi ostrzeżenie, Lordzie :D :kappa: Bo ten, no..

..bo zaszczytem jest, jak ktoś taki odpowiada na Twój post w byle jaki sposób :makka:

Opublikowano

Moja karta była ponądź najsilniejszą czy najmocniejszą kartą świata, tak słyszałem xD

nowa kosztuje 3000 złotych jak sprawdzalem..

To najwyraźniej źle słyszałeś :makka:

temat do zamknięcia :makka:

Opublikowano

 

Moja karta była ponądź najsilniejszą czy najmocniejszą kartą świata, tak słyszałem xD

nowa kosztuje 3000 złotych jak sprawdzalem..

To najwyraźniej źle słyszałeś :makka:

temat do zamknięcia :makka:

 

HAHAHAHHAHAHAHAHAAHHAHAAHAHHA :makka:

SAM LORD MI LAJKNĄŁ POSTA!!! :D:makka:

 

 

@up, niekoniecznie zgodzę się z Javą 64bitową..

Opublikowano

Podaj dokładnie specyfikacje

 

Model procesora

RAM

 

bo pominąłeś najbardziej kluczowe elementy.

 

"Komputer za 8k" i 4GB RAM, Słaba karta, Dysk pewnie HDD. Robisz nasz w c***a.

1149730ee7ddaf7UVMV7ZB.gif

Opublikowano

Java 64 bit koniecznie i parametr -Xmx1G zmień na większą ilość np. -Xmx3G

Ale ja już to robiłem.

Podaj dokładnie specyfikacje

 

Model procesora

RAM

 

bo pominąłeś najbardziej kluczowe elementy.

 

"Komputer za 8k" i 4GB RAM, Słaba karta, Dysk pewnie HDD. Robisz nasz w c***a.

To już ogarne za 10 dni albo 14 ;/

ale procesor chyba z radeona

Opublikowano

W grze Rocket League która jest bardzo wymagająca posiadam dosyć płynne 140 fps, zobaczcie na youtube jaką ma grafikę.

Chcę aby komputer był dostosowany tylko pod minecraft..

Opublikowano

No i co że ma 140FPS

 

Dalej nie podałeś Specyfikacji

 

Podczas gry w minecaft kliknij F3 i zrób rzut ekranu (Klawisz Prscrn)

 

@Lord Assasin  Skąd wiesz jak nie znasz modelu xD

1149730ee7ddaf7UVMV7ZB.gif

Opublikowano

Witam, mam problem z fps w minecraft. Mój sprzęt:

- Karta grafiki: AMD Radeon HD 6900 Series

- RAM: 4 GB

- 64 bit

- procesor: chyba i5 (chyba ponad 1000 zl)

- zasilacz: jakiś za 1000 zł

- win 8.1

- ponad 300gb wolnej pamięci z 380gb

(komputer jako nowy byłby wart ok 8000 zl, jest składany ręcznie)

więcej nie pamiętam bo nie ma mnie w domu :/

Gram na najniższych ustawieniach graficznych pod wydajność. Co wg mnie jest dziwne to fakt że na gorszej w parametrach karcie graficznej: NVIDIA GeForce GTX 550 ti osiągalem na serwerach multiplayer po 300-500 fps

Testowałem również minecraft na najwyższych ustawieniach ale nic z tego, fpsy były niższe.

Posiadam 500 fps na f3, singleplayer, rowny swiat, najnizsze ustawienia. Podczas nagrywania 300 fps

na serwerach podczas nagrywania mam po 70 fps które bardzo laguje a oczekuje na jak najwyższą płynność mając taki sprzęt.

Mój internet to PLAY 4G LTE i jest naprawdę bardzo szybki... Jak gadam z kolegami to mówią że mają po 700 fps podczas nagrywania na serwerach i to mnie bardzo dręczy bo ja też się w to bawie :D

Interesuje mnie również gra na dobrych shaderach, tzw Ultra, na tym sprzęcie mam po 30 fps na serwerach.

Bardzo proszę o pomoc :(

Ten zasilacz chyba 100zł... Chyba że jakiegoś 1000w z BeQuiet'a masz to zwracam honor... Poza tym karta tylko 1GB, ja na 1GB nie mam więcej w minecraft niż 60fps. Z tym 8000 przesadzasz, może to 800zł ? i5 pod lga 1156. Ja mogę złożyć o wiele lepszy sprzęt za 2500. Ale jednak nic nie możemy osądzać. Musisz podać dokładne parametry, jaką masz płytę główną itd. Sprawdź programem CPU-Z. 

 


 

Opublikowano

Już kończę temat

Komputer był po prostu słaby, chyba że wirusy ale ja się tam nie znam

 

Uważacie że przepłacam dając 6700zł?:

- geforce gtx 980 ti

- i7-6700k

- 16gb ram 2400mhz

- ddr 4

- dysk 2tb

- usb 3.1

Opublikowano

Mam propozycję, wejdź w opcje, Ustawienia Graficzne, Maksymalna częstotliwość wyświetlania kratek, przeciągnij wałek do końca ;v

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam od dawna, napisałem już że mam 500 fps więc chyba muszę mieć ustawione co nie.

Spróbowałeś po prostu przydzielić więcej ramu do gry?

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Już kończę temat

Komputer był po prostu słaby, chyba że wirusy ale ja się tam nie znam

 

Uważacie że przepłacam dając 6700zł?:

- geforce gtx 980 ti

- i7-6700k

- 16gb ram 2400mhz

- ddr 4

- dysk 2tb

- usb 3.1

Dokładnie wszystko opisz - płytę itd. Jeżeli nie tak strasznie dużo plików będziesz chował na dysku nie kupuj 2tb, kup 1tb i dorzuć jakiegoś ssd. Ew. napisz do mnie na pw. pomogę ci z dobrym zestawem.


 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...