Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na którym serwerze grało się najlepiej?


Xua

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zzyt2, tiveria, longjulm, triadica :)

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

-Metin5 

-xylongju

-csyt2

-newlongju

-Triadica ;* <(Tiveria)

-Extrememt2 s2 ;** (pierwsza odsłona)

-Pandoramt2 

-DivineWorld (pierwsza odsłona) 

-Ravia s1

 

Aż się łezka kręci ;(.

Opublikowano

 - csyt2

 - DivineWorld [ Pierwsza Odsłona ] 

 - DragonMT2

 - ExtremeMT2 s2 [ Pierwsza Odsłona ] 

 - Dreikon [ Pierwsza Odsłona ] 

 - Emperius 

 - Aline2

Opublikowano

Diamond, xenox gdy KD elitarne były+0, molten, dreikon, ascarial, senthia. ;p

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

~EliteMT2

~PandoraMT2

~GladoR

~Ravia s1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opublikowano

PandoraMT2 und EliteMT2 <3

                 Nie bądź żyd, daj plusa :)

Opublikowano

Aline2
PandoraMt2
DiamondMt2
ProMt2
EliteMt2
DragonMt2
XenoxMt2
Ravia s1
Metin5


Diamond, xenox gdy KD elitarne były+0, molten, dreikon, ascarial, senthia. ;p

Dokładnie, jak miałeś kd +0 i myślałeś jaki już dobry jesteś haha <3
I eq na 115 i ten zaciesz jak miałeś kd +6/7 i składałeś w pvp :D

sygna2.png

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Csyt2 najlepszy serwer ever :D Były co prawda jeszcze inne chińskie, nie pamiętam nazwy jednego ale miło wspominam (po 80 lvlu chyba expiło się na wężowym polu). Fajne, proste serwery, nie przeładowane jakimiś gównami, normalnie 2 strony eq, żadnego panelu bocznego, pasów, alchemii i innego ścierwa :D To było coś... No i oczywiście początki PL'a, jak zaczynało się wgl zapoznawać z tą grą... Pamiętam, że jak kolega pokazał mi metka i pokazał jak expić, to na początku fajnie exp leciał, a potem już lipa... Bo ja głupi myślałem, że mam tak stać w tym m1 i psy tłuc :D Ehhh, stare dobre czasy :D :D

1377019234-U697852.png


Opublikowano

-Lomax mt2 <3

-Promt2(te stare z futrami <3)

-pandora

-Yitian2

-Cavalos Mt2(dwie odsłony)

-Diamond

-csyt 2

-Balantia

 

servery były mega w szczególności Lomax <3

 

Plus za lomaxa, brakuje tylko remixmt2

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To tak :

Xlast (późniejszy yitian2)

*przez pewien czas darmowy itemshop

*jeden z pierwszych polskich privów obok avalonmt2

*były to te czasy kiedy byłem przysłowiowym gówniakiem i nie ogarniałem tej gry, pamiętam że jarałem się złodziejem dusz +9 zrobionym na DT od +7 i hwangiem ^^

 

Imetin

Mimo wszystkich przekretów grałem tam ze znajomymi z RL'a, pamiętam te zadymki z czasów 2k11-2k12 ze smoczymi dzwonami i łukami boga gdzie praktycznie każdego miało się na skilla :3

Opublikowano

-Zzyt2

-CsYt2

-Lomax

-Ravia s.1 

-Pandora by Aryman

 

Są to serwery które są niepowtarzalne i już nigdy nie powstanie nic z podobnym klimatem, co połączy ludzi na setki godzin. 

73748484094691766846.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...