Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego Pokemon GO nie jest dostępny dla Polski?


In-ferN-O

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niedługo zostanie wydany w Polsce. Z tego co wiem w tym lub następnym tygodniu.

Aczkolwiek są sposoby aby zagrać już teraz.

Opublikowano

Zapewne dlatego, że najpierw jest wydawana w krajach sąsiadujących z producentem, a potem dopiero będzie dostępne dla reszty, bo chyba nie jesteśmy jedynym krajem ;d


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Nie tylko Polska nie ma dostępu ale i cała Europa, jednakże w tym tygodniu producenci poinformowali Nas, że gra nadchodzi do Europy i będzie dostępna na Play Store. Także polecam zaraz po wyjściu gry usunąć tą, którą mamy obecnie(pobraną z internetu) i zainstalować oryginalną ze sklepu. ;)

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Mi się wydaje, że zrobili to po to aby wypuścić grę z jak  najmniejszą ilością błędów  :) 

Milunia ! życiem Kubi Producentem
 

Opublikowano

Nie tylko Polska nie ma dostępu ale i cała Europa, jednakże w tym tygodniu producenci poinformowali Nas, że gra nadchodzi do Europy i będzie dostępna na Play Store. Także polecam zaraz po wyjściu gry usunąć tą, którą mamy obecnie(pobraną z internetu) i zainstalować oryginalną ze sklepu. ;)

a bedzie na appstorze?

Opublikowano

 

Nie tylko Polska nie ma dostępu ale i cała Europa, jednakże w tym tygodniu producenci poinformowali Nas, że gra nadchodzi do Europy i będzie dostępna na Play Store. Także polecam zaraz po wyjściu gry usunąć tą, którą mamy obecnie(pobraną z internetu) i zainstalować oryginalną ze sklepu. ;)

a bedzie na appstorze?

 

 

Tak, gra zostanie wydana na Androida i iOSa.

Opublikowano

Tylko że jeśli usunie się gre ktorą instalowaliśmy przez app, to i tak konto będzie więc nie wiem czemu chcecie usuwac? Chyba tylko po to aby mieć to spolszczone

GLELTm4.jpg

Opublikowano

Gra niedługo pojawi się i w Polsce, a tym razem trzeba ściągać appkę z internetu - da się grać bez problemu  :yay:

Opuszczone miejsca :: Prowadzę stronę z opuszczonymi miejscami o tematyce Urban Exploration oraz o podróżach po Polsce i po Europie. Zapraszam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...