Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy taki zestaw jest opłacalny ?


MagicznyCygan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zagrać zagrasz, ale w tej cenie można złożyć zestaw na skylake, ww. PC jest w miarę ok xeon który jest na poziomie haswellowej I7, jednak osobiście wolałbym iść w nowszą platformę, aby w przyszłości dało się rozbudować zestaw o lepszy procesor (I7 6xxx).Z nowszą platformą idą również pamięci DDR4.

Wypełnij wzór:

Cytuj

Jaki posiadasz budżet na kupno?
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora?
Do czego ma służyć komputer?
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)?
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny?
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły?
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu?

Opublikowano

 

Jaki posiadasz budżet na kupno? 5000 zl

Kiedy zamierzasz kupić zestaw? Pod koniec lipca

Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? Mam laptopa

Do czego ma służyć komputer? Do gier

Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? Nie

Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? Tak najlepiej win 7

Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? Możliwe ze tak

Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? Najlepiej aby zestaw byl wydajny i cichy

Opublikowano

https://www.morele.net/inventory/info/Aas2gi/ mozesz wziac gtx 980ti zamiast 1070, tez bedzie dobrze, zrobilem zestaw za 4,5k bo nie dalem windowsa, dorzuc sam do koszyka przy zamawianiu, watpie ze juz cos sie zmieni, ale jeszce mozesz sie odezwac, @Fr3shO 2 tygodnie to nie tak duzo, raczej sie juz nic nie zmieni, nie nabijaj sobie postow, nic sie pewnie nie zmieni, tak wiec jak juz napisalem, idz nabijac posty gdzie indziej i nic nie wnosic do tematu. 

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...