Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który serwer ma najwięcej graczy online?


Styczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Który OFICJALNY polski serwer Metin2 ma największą ilość graczy online?

 

NIE CHODZI MI O SERWERY PRYWATNE

Opublikowano

Negros na 100%, ale czy jest sens grac na PL-u? Sam wejde z czasu ale to nudy, nic się nie dzieje, lepiej pojsc na zagraniczne

Opublikowano

A wrzuci ktoś ss z m1 jinno ile ludków siedzi? :D Bo nie mam metina na dysku a chce wiedzieć czy warto pobierać :)

Opublikowano

Sprawdzone m2bobem o 02:05 (w nocy) m1 jinno:

 

Negros ch1:

Ilość ludzi: 153

Ilość sklepów: 132

 

Samos ch1:

Ilość ludzi: 125

Ilość sklepów: 110

 

Etolin ch2:

Ilość ludzi: 86

Ilość sklepów: 70

 

Andros ch2:

Ilość ludzi: 56

Ilość sklepów: 48

 

Wetar ch2:

Ilość ludzi: 56

Ilość sklepów: 48

 

Diumar ch2:

Ilość ludzi: 98

Ilość sklepów: 78

 

Tortuga ch1:

Ilość ludzi: 78

Ilość sklepów: 70

 

 

Tak, Andros i Wetar mają tą samą liczbę ludzi i sklepów.

Opublikowano
Sprawdzone m2bobem o 17:47 m1 Jinno:

 

Tym razem sprawdziłem dokładniej. Mierzyłem w 2 miejscach tak, by policzyć każdego, ale też nie zliczyć podwójnie.

 

Negros ch1:

Ilość ludzi: 295

 

Samos ch1:

Ilość ludzi: 246

 

Etolin ch2:

Ilość ludzi: 231

 

Andros ch2:

Ilość ludzi: 152

 

Wetar ch2:

Ilość ludzi: 190

 

Diumar ch2:

Ilość ludzi: 245

 

Tortuga ch1:

Ilość ludzi: 231
Opublikowano

Negros na 100%, ale czy jest sens grac na PL-u? Sam wejde z czasu ale to nudy, nic się nie dzieje, lepiej pojsc na zagraniczne

Wydaje mi się, że na PL'u opłaca się grać tylko wtedy kiedy szukasz hardów na privach, które no umówmy się zazwyczaj ostatnio są kiepskie.. :).

 

Pozdrawiam  :yay:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...