Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto Steam 180 gier LEM + konto uPlay, Origin, RGSC


adam200

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto Steam ze 180 grami w zestawie z kontem uPlay, Origin i RGSC
Metoda kontaktu: PW,
GG: 6748123,
Opis rzeczy: 
Witam, posiadam na sprzedaż konto Steam ze 180 grami. Niektóre gry będą wymagać konta uPlay oraz Origin w związku z tym są również w zestawie. Jako mały bonus dorzucam konto na Origin m.in. z grą Battlefield 4.
Oczekiwana/oferowana cena: 250-300zł do uzgodnienia
Zdjęcia/inne informacje:
 
Po otrzymaniu wpłaty od kupującego, kontaktuję się z nim. Kupujący podaje mi swojego maila i na każdym z wymienionych kont (Steam, uPlay, RGSC, Origin) zostają zmienione adresy e-mail na ten podany.
 
Na żadnym z kont/gier nie ma blokad, wszystkie konta są "czyste" i nie ma problemów w korzystaniu z nich. 
 
Na platformie Steam posiadam przede wszystkim takie gry jak:
- CSGO z rangą Legendary Eagle Master, 1800 rozegranych godzin
- Far Cry 3, Far Cry 4, Arma III, Dayz
- Cała seria GTA (V, IV + EFLC, San Andreas, Vice City, III)
- Max Payne 3, Skyrim, Borderlands, Borderlands 2
- Bioshock, The Crew, seria Serious Sam i wiele innych
 
Nie mam już czasu na granie w gry i potrzebne są pieniądze, dlatego sprzedaję konto. Sprzedaję ponadto czas, jaki włożyłem w doskonalenie wszystkich kont. 
 
Gry z konta Origin: 
34523ef18eca4823964429b83ee2fe81.png
 
 
Steam Calculator:
7b279eed900f4080850169cab0cb27a7.png
 
SteamRep:
223e1a42c66f427a8f917e8acffd1eae.png
 
 
Wydane pieniądze na Steam:
88678de5bac44580a5534b5ed7c706dd.png
 
CSGO:
256ab8ef526a49d78a6e4f2dad5e477b.png
 
 
38d1a2c6b35d4c56a74e1caac46c0c94.png
 
Wszystkie gry:


b50c4f754ea94a049b3d644a1fce8e26.png
05fbc0eba9e644cea42cb54978d427c5.png
add9c6397bd043ac8ed52853ce6935ed.png
e1444c5da7cd4c78904ddb1602636669.png
d5e7187428ba4dad8bf5c44e16f5a9f0.png
c2ed4e3797b049ffac872a3401e93aa5.png
8fb8e102ea204eca93abf2ede25c09aa.png
39ec056bfea240cdb5144f9c7bf29f87.png
2bb7ad548384425bbbfea9b5d551d413.png
44b51853064f4dd9992cd17892c8cb99.png
40914bc1899347119cc0c314d60284e2.png
8d0cadd26f0b41d0b26e2667f716ff2d.png
64d6196a0ec847329211655916ca4ade.png
18572059cf8c4993951cc3a30ad11b94.png
27e6c960b8974a0c802db4746e6bc0cf.png
ba0ef85b0b9147a992b5aa45eeceea0a.png
a47c514d35604a08a3c5bb55ff18cfad.png
18efb8197ff04e4c991d9696bf363a61.png
308ce24c56284842ab3c7f0a29679ab3.png
dacc854bd5a54bc88c19e003ef595a28.png
1147ad718b5b48f09661c5b2cbd2b637.png



Sprzedaż w następujących warunkach:
- Kupujący płaci pierwszy;
- Allegro;

Na PW mogę też podać Steam URL (jakby ktoś nie potrafił znaleźć w internecie mojego konta.)

Opublikowano

200 w licytacji dałem. Przy "kup teraz" jest 350zł. 250zł to dla mnie minimum za te konta. 

Mam nadzieję że znajdziesz kogoś kto kupi to bo jest to wątpliwe. 

Opublikowano

Dzięki :) Już miałem dwie osoby chętne na kupno tego konta. Jedna za 350zł, druga za 250zł. Jedna wydała pieniądze na alkohol i ćpanie (sam się do tego przyznał i przeprosił), a drugi zadzwonił już do mnie naćpany i nie potrafiłem go zrozumieć - z takim na pewno nie będę prowadzić interesów. W razie pytań zapraszam wszystkich do prywatnej wiadomości.

Opublikowano

Dzięki :) Już miałem dwie osoby chętne na kupno tego konta. Jedna za 350zł, druga za 250zł. Jedna wydała pieniądze na alkohol i ćpanie (sam się do tego przyznał i przeprosił), a drugi zadzwonił już do mnie naćpany i nie potrafiłem go zrozumieć - z takim na pewno nie będę prowadzić interesów. W razie pytań zapraszam wszystkich do prywatnej wiadomości.

Mieć kogoś kto powie że kupi to można ;P Każdy tak robi :)) Nie wiadomo ile w tym prawdy :D no ale oby zeszło :) 

Opublikowano

Cena jest bardzo przyzwoita dla kupującego. Zagranicą bardzo szybko by zeszło. Pisałem na Facebooku na grupach zagranicznych (duńskie, rumuńskie i międzynarodowe) i ludzie do mnie pisali z ofertami, ale nie chcieli przelewów bankowych. Dziękuję :)

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...