Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsza przeglądarka do płynnej gry


Steoffil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, z jakiej przeglądarki korzystacie grajac w DO ? szukam takiej na której gra bedzie dzialac jak najplynniej. pozdro

1378146534-U712811.jpg

Opublikowano

Przeglądarka tutaj dużo nie da. Potrzebny jest szybki internet.

Co ma internet do tego, jak PŁYNNIE działa gra? Autor w sumie sam nie powiedział czy chodzi mu o fpsy [ściny] czy msy [lagi], bo każdy płynność może interpretować inaczej.

 

Jeśli chodzi o fpsy -> Upgrade komputera lub wyczyszczenie [i sformatowanie] pomoże aby lepiej działało

Jeśli chodzi o msy -> to już trzeba zmieniać internet na lepszy

 

 

Według innych na Maxthonie najlepiej działa gra, jednak sam gram na Chrome i nie narzekam.

 

Graj na 3D na najniższych ustawieniach, bo gra o wiele lepiej jest zoptymalizowana na 3d niż na 2d.

Opublikowano

Przeglądarka tutaj dużo nie da. Potrzebny jest szybki internet.

Z tym się nie zgodzę :)

 

Polecam Cyberfox - fps'y skoczyły mi o dwukrotnie 

500.png

Opublikowano

Ktoś tu pisał o Maxthonie... Maxthon to spyware. Polscy badacze przechwycili utajnioną komunikację z Chinami

 

Na pierwszy rzut oka wydawało się, że w środku są właśnie te informacje, które opisano jako gromadzone w ramach UEIP – wersja systemu, przeglądarki, informacje o sprzęcie, ustawienia itp. Niestety to jednak nie wszystko.

Dalej można było znaleźć informacje o wszystkich stronach odwiedzanych przez użytkownika, a także pełna lista zainstalowanego na komputerze oprogramowania, wraz z numerami wersji.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...