Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zwiększyć Drop Ogonów Węża +


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Powiększyłem drop ulepszaczy w pliku "etc_drop_item", lecz ogony węża + i tak dropią baaardzo żadko.

W jakim pliku ustawia się drop ogonu weża ?

Opublikowano

po co..? Szczerze każdy będzie narzekał. Po prostu nie spełniaj ich zachcianek bo to jest tak...

Dasz palca wezmą całą dłoń...

 

Zapewniam Cie drop jest dobry. Wystarczy 50 lvl posiedzieć z 30 min w oazie i masz z 2 ogonki.. ;)

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Popieram

+ Bambus3k™

Dobra rada!

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

a ja mu powiem ;d

wejdź przez filezille w /usr/rain/channel-share_data/locale/english i tam będziesz mial plik mob_drop_item.txt

zapisz go sobie na pulpicie, znajdź id mobków, z których leci ogon + czyli te w oazie potem wejdz w navicat player---> item proto i znajdz id ogon weza + skopiuj chinska nazwe porownaj z tamtymi ktore sa pod id tego mobka

z którego dropi ogon węża i jak juz dojdziesz to ostatnia linijka po prawej stronie od tego id to % na drop ogonka węża ustaw na 5 to juz powinno dobrze leciec ;d.

kalik.png

Opublikowano

Wchodzisz w /usr/rain/channel/share_data/locale/english i tam jest plik etc_drop_item szukasz ogonów i zwiększasz szanse tam tesz mozesz zwiększyć wypadanie itemów do biologa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...