Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fsbot lion problem z działaniem po zniszczeniu statku


Steoffil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Bocik smiga lecz gdy zostanie statek zniszczony na 4-3 to nie wraca potem na ta mape tylko stoi na porcie na 3-1 ktos cos pomoże?

1378146534-U712811.jpg

Opublikowano

nie chce zakladac nowego tematu wiec spytam tutaj xD co mam zrobic gdy pisze mi cos tam error 0 i ze nie moze znalezc minimapy

Opublikowano

nie chce zakladac nowego tematu wiec spytam tutaj xD co mam zrobic gdy pisze mi cos tam error 0 i ze nie moze znalezc minimapy

wylacz i wlacz minimapke 

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

 

nie chce zakladac nowego tematu wiec spytam tutaj xD co mam zrobic gdy pisze mi cos tam error 0 i ze nie moze znalezc minimapy

wylacz i wlacz minimapke 

 

nie pomaga

a gdzie ma byc minimapa na prawym dolnym rogu ?? i czy musi byc najmniejsza

Opublikowano

 

 

nie chce zakladac nowego tematu wiec spytam tutaj xD co mam zrobic gdy pisze mi cos tam error 0 i ze nie moze znalezc minimapy

wylacz i wlacz minimapke 

 

nie pomaga

a gdzie ma byc minimapa na prawym dolnym rogu ?? i czy musi byc najmniejsza

 

W folderze bota usun plik [a wlasciwie obrazek] _preview, po tym wystartuj bota

jesli to nie pomoze:

 

Pamietaj, ze RAMKI okienek musza byc wlaczone

Dodatkowo bg minimapy wylaczony

Sprawdz, czy cos przypadkiem nie zaslania minimapy [np. okienko z misjami]

 

ps: minimapa nie musi byc w prawym dolnym

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...