Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powrót po długiej przerwie do gry


kokojumbo99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo. Nie pamiętam kiedy ostatni raz w to grałem, 1.5, 1.7, któraś z tych wersji, na mchc, rok albo dwa lata temu.

Jak to jest teraz, dużo się zmieniło? Nie wysyłać linków tylko plox

Grając na najstabilniejszej wersji z shader'ami i jakimiś modami (na SP) będę się nudził?

Opublikowano

Na single będziesz się nudził. Zresztą serio nie wiem co za problem po prostu pobrać grę i samemu sprawdzić, przecież dużo nie waży i nie jest to jakiś problem.

 

Ja poza multi z minigrami/pluginami etc. nie grałbym już w tę grę od ponad roku.

POMOGŁEM? DAJ LAJKA!

Opublikowano

Na single będziesz się nudził. Zresztą serio nie wiem co za problem po prostu pobrać grę i samemu sprawdzić, przecież dużo nie waży i nie jest to jakiś problem.

 

Ja poza multi z minigrami/pluginami etc. nie grałbym już w tę grę od ponad roku.

Odszedłem, bo mchc zaczęło upadać z tego co pamiętam. Wtedy można było siedzieć kilkanaście godzin w trakcie dnia. Teraz mi się nie chcę w to bawić, bo pewnie nie nadążyłbym na nowościami. Na minigrach też spędziłem wiele czasu, wydałem trochę hajsu, niby fajne, ale na dłuższą metę wybrałbym HC.

Myślałem, że single trochę się zmienił :/

Opublikowano

 

Na single będziesz się nudził. Zresztą serio nie wiem co za problem po prostu pobrać grę i samemu sprawdzić, przecież dużo nie waży i nie jest to jakiś problem.

 

Ja poza multi z minigrami/pluginami etc. nie grałbym już w tę grę od ponad roku.

Odszedłem, bo mchc zaczęło upadać z tego co pamiętam. Wtedy można było siedzieć kilkanaście godzin w trakcie dnia. Teraz mi się nie chcę w to bawić, bo pewnie nie nadążyłbym na nowościami. Na minigrach też spędziłem wiele czasu, wydałem trochę hajsu, niby fajne, ale na dłuższą metę wybrałbym HC.

Myślałem, że single trochę się zmienił :/

 

Ostatnie edycje mchc trwały ok miesiąc, później upadały. Aktualnie serwer w ogóle nie działa, ponoć testują nową wersję. :D Single player w niczym się nie różnicy poza kilkoma nowymi mobami, blokami i strukturami. Zero nowych bossów, rozbudowanej konstrukcji świata ani nic.

POMOGŁEM? DAJ LAJKA!

Opublikowano

 

 

Na single będziesz się nudził. Zresztą serio nie wiem co za problem po prostu pobrać grę i samemu sprawdzić, przecież dużo nie waży i nie jest to jakiś problem.

 

Ja poza multi z minigrami/pluginami etc. nie grałbym już w tę grę od ponad roku.

Odszedłem, bo mchc zaczęło upadać z tego co pamiętam. Wtedy można było siedzieć kilkanaście godzin w trakcie dnia. Teraz mi się nie chcę w to bawić, bo pewnie nie nadążyłbym na nowościami. Na minigrach też spędziłem wiele czasu, wydałem trochę hajsu, niby fajne, ale na dłuższą metę wybrałbym HC.

Myślałem, że single trochę się zmienił :/

 

Ostatnie edycje mchc trwały ok miesiąc, później upadały. Aktualnie serwer w ogóle nie działa, ponoć testują nową wersję. :D Single player w niczym się nie różnicy poza kilkoma nowymi mobami, blokami i strukturami. Zero nowych bossów, rozbudowanej konstrukcji świata ani nic.

 

Pobrałem shader'y, wersja 1.9.2, ale dalej mam dylemat czy zaczynać grę :/ 2/3 lata temu bardzo mnie do tego ciągnęło, gdy wzorowałem się na ctsg czy jokerze, aż chciało się grać.

A jakieś serwery na tej wersji z dużą liczbą graczy, stabilne? Coś w stylu FB lub RP. 

Opublikowano

Jesli single to tylko modpacki ;) A jesli chodzi o serwery bez modow to dla mnie skyblocki z dobra ekonomia (byl 1, ale administracja to fatalna rzecz).

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Grając sam na pewno będziesz się nudził po jakimś czasie :) Poszukaj jakichś serwerów z modami i pograj z znajomymi to chyba najlepszy sposób :D

//


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...