Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niby fajne to widac co tam sa za rzeczy ale wczoraj jak pobralem to spodobaly mi sie 89 mobow, ktore tylko 13 srednio dzialaly, reszte nie miala dobrych plikow msm, w syssor, same errory, moby w ziemi, biale tekstury... 

 

Mogles po sprawdzac co dodales, Bardzo mi sie (zeron_darealpain) poddobal, dzialaja jego animacje, ale w grze wogule go nie widac. jak go respie... ;D 

 

Ciekawi mnie czy bede mial jakies problemy z npc, lub z petami jak bede dodawal. 

 

Ps: wszystkich mobow nie sprawdzalem tylko 89 wybralem ktore podobaly mi sie. ;D 

Dla Ciebie problemem jest dorobienie plików?

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Niby fajne to widac co tam sa za rzeczy ale wczoraj jak pobralem to spodobaly mi sie 89 mobow, ktore tylko 13 srednio dzialaly, reszte nie miala dobrych plikow msm, w syssor, same errory, moby w ziemi, biale tekstury... 

 

Mogles po sprawdzac co dodales, Bardzo mi sie (zeron_darealpain) poddobal, dzialaja jego animacje, ale w grze wogule go nie widac. jak go respie... ;D 

 

Ciekawi mnie czy bede mial jakies problemy z npc, lub z petami jak bede dodawal. 

 

Ps: wszystkich mobow nie sprawdzalem tylko 89 wybralem ktore podobaly mi sie. ;D 

 

@Misi3kK

Pewnie dlatego, że powrzucałeś animacje/model/teksturę w foldery z innymi nazwami niż te zawarte w .msm .msa oraz w ścieżce do tekstury (gdzie zapewne wszędzie jest ta ścieżka jednakowa).

Dlatego nie czyta tekstur - są białe tekstury, oraz nie widać modelu w grze itp. 

 

Albo powrzucaj w dobre foldery, albo edytuj ścieżki do plików.

Edytowane przez pewi

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif


 

Opublikowano

 

@"Mr.Cannabis"  jakie?

W kilku modelach brakuje pliku motlist.

Jak go wygenerować najlepiej?

 

 

W motlist wszystko oddzielone spacjami, nie ma tam tabulatorów.

 

 

GENERAL (spacja) TypAnimacji (spacja) nazwaanimacji.msa (spacja)  % na wystąpienie tej animacji
 
Czyli np. dla animacji o nazwie wait.gr2, do którego odnosi się utworzony plik msa - wait.msa to:
 
GENERAL WAIT wait.msa 100
 
Jeśli chcesz dodać, aby występowały inne animacje wait, to dodajesz kolejny wpis, ale zamiast WAIT, to WAIT1: (i tak ze wszystkimi typami animacji możesz zrobić)
GENERAL WAIT wait.msa 70
GENERAL WAIT1 wait1.msa 30
 
70 i 30 to % szansy na to że ta animacja się wykona, czyli animacja wait będzie wykonywana ponad 2x częściej niż animacja wait1 (max to 100% w sumie)
 
Oczywiście wait.msa itp może przybierać dowolną nazwę, ważne, aby w tym pliku msa, było poprawne odwołanie do animacji gr2:
 
GENERAL WAIT xxxx.msa 100
 
 
Co do typów animacji, masz ich trochę - np. najczęściej używane:
WAIT 
WALK
RUN
DEAD
SKILL
NORMAL_ATTACK
COMBO_ATTACK - dla mountów
FRONT_DAMAGE
BACK_DAMAGE
itd
 
 
 

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif


 

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

 

Świetna paczka! :)

Ogromne dzięki za Twój trud, bez wątpienia kompletowanie tej paczki było czasochłonne.

:)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)

Elegancko. Teraz tylko czekam na wstawki z Some..  :D

żarcik

 

Edytowane przez Emmanuels

obraz.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Ups... zablokował(a) ten temat
  • Ups... odblokował(a) ten temat
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
Dnia 16.04.2018 o 01:47, GoldenCraft napisał:

Można prosić o reupload tego "Update"? :D

 

Dnia 20.01.2019 o 20:50, euzi3 napisał:

Jakis reupload update?

 

Linki zaktualizowane.

Następnym razem polecam napisać do mnie na pw w tej sprawie:>

 

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif


 

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...