Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SinusBot 0.9.12.2 - Sposób na większą ilość instancji w SinusBot [AutoInstalalcja]


TheGronek1910PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

iKwI5.png

 

Czym jest SinusBot?
- Sinusbot jest botem muzycznym z panelem WWW, dzięki któremu możesz puszczać muzykę na swoim serwerze TeamSpeak3.
 
Jaka to wersja?
- Sinusbot 0.9.12.2 z możliwością włączania skryptów.
 
Ile mogę odpalić botów?
- Na tej wersji można odpalić ile się chce botów wraz z skryptami.
 

 

_________________________________________________________________________________________

 

 

Przejdźmy do instalacji bota:
 

1. Pobieramy potrzebne pliki do instalacji:

 

http://adres_twojej_maszyny.pl:8087'>http://adres_twojej_maszyny.pl:8087

http://adres_twojej_maszyny.pl:8088

http://adres_twojej_maszyny.pl:8089

http://adres_twojej_maszyny.pl:8091

http://adres_twojej_maszyny.pl:8092

http://adres_twojej_maszyny.pl:8093

http://adres_twojej_maszyny.pl:8094

http://adres_twojej_maszyny.pl:8095

http://adres_twojej_maszyny.pl:8096

 

Na każdym porcie można mieć 2 instancje.

 

Żeby móc mieć kolejne instancje, musicie dodać kolejne porty a, można to dodać, edytując pliki, które pobieraliśmy na początku, jeżeli sami nie dacie rady z edytować plików piszcie do mnie na pw a na pewno pomogę.

 

6. Jeżeli byśmy chcieli wyłączyć boty wystarczy że wpiszemy ./sinusbot.sh stop a jak włączyć ./sinusbot.sh start
-----------------------------------
Skan: tutaj 
------------------------------------

 

# Pomysłodawcą jak powiększyć ilość instancji jest: https://www.youtube.com/channel/UCuwG0_piCyNcvBoQgltkvEA
# Oryginalny filmik z instalacją na DEBIAN: https://www.youtube.com/watch?v=Ye3QMLe-w3w
# Wzorowałem się na wyglądzie poradniku: @Borygard
 
Jeżeli gdzieś zrobiłem błąd piszcze na pw.

# cd /etc/init.d

chmod 777 /etc/init.d/sinusbot.sh chmod 777 

update-rc.d sinusbot.sh defaults

chmod 777 /etc/init.d/sinusbots_v0.9.12.2.sh

# ./sinusbots_v0.9.12.2.sh

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...