Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer na wersji 1.3.2 ? Dobry pomysł, czy lepiej standardowo nowa wersja?


Gość Marcelovsky7

Serwer - Jaka wersja?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Serwer - Jaka wersja?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, co sądzicie o serwerze na wersji 1.3.2? Czy byłaby to ciekawa odskocznia od nowych wersji? Czy raczej nic ciekawego i byście nie zagrali. Może lepiej uruchomić serwer standardowo na wersji 1.7?

Opublikowano

Jak standardowo, jaka nowa wersja? Standardowa i nowa wersja, to jest najnowsza, stabilna, wspierana 1.10, a nie jakieś 1.7 sprzed dwóch lat.

Nie, nie opłaca się robić serwera na 1.3.2, nikt nie zagra, za to opłaca się robić na najnowszej, w pełni stabilnej 1.10 z masą ciekawych rzeczy. :)

5465845486.png

Opublikowano

> 2016 rok
> sugerowanie, że 1.7 jest nową wersją

Serwer na 1.3.2 na pewno nie przyciągnie graczy bo nie ma ona nic ciekawego do zaoferowania, podobnie jest zresztą z 1.7 więc nie wiem czemu na tej wersji chciałbyś postawić serwer. Najlepszym wyborem jak dla mnie jest serwer 1.9+ gdzie całkowicie została zmieniona mechanika pvp i nie polega ono już na klikaniu jak głupi w myszkę i jedzeniu złotych jabłek.

Opublikowano

Jak standardowo, jaka nowa wersja? Standardowa i nowa wersja, to jest najnowsza, stabilna, wspierana 1.10, a nie jakieś 1.7 sprzed dwóch lat.

Nie, nie opłaca się robić serwera na 1.3.2, nikt nie zagra, za to opłaca się robić na najnowszej, w pełni stabilnej 1.10 z masą ciekawych rzeczy. :)

Nie dzięki, wersja 1.7 to ostatnia dobra wersja Minecraft'a, teraz dodali jakieś bzdety i odciągnęli od gry wartościowe osoby. :v Nie interesuję mnie robienie serwera dla dzieciarni.

 

///niech ktoś połączy posty

Opublikowano

 

Jak standardowo, jaka nowa wersja? Standardowa i nowa wersja, to jest najnowsza, stabilna, wspierana 1.10, a nie jakieś 1.7 sprzed dwóch lat.

Nie, nie opłaca się robić serwera na 1.3.2, nikt nie zagra, za to opłaca się robić na najnowszej, w pełni stabilnej 1.10 z masą ciekawych rzeczy. :)

Nie dzięki, wersja 1.7 to ostatnia dobra wersja Minecraft'a, teraz dodali jakieś bzdety i odciągnęli od gry wartościowe osoby. :vNie interesuję mnie robienie serwera dla dzieciarni.

 

///niech ktoś połączy posty

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ale przecież to właśnie na wersji 1.7 gra dzieciarnia na serwerach izisrace. Te "wartościowe osoby" grają na najnowszej wersji na zagranicznych serwerach. ;)

5465845486.png

Opublikowano

 

 

Jak standardowo, jaka nowa wersja? Standardowa i nowa wersja, to jest najnowsza, stabilna, wspierana 1.10, a nie jakieś 1.7 sprzed dwóch lat.

Nie, nie opłaca się robić serwera na 1.3.2, nikt nie zagra, za to opłaca się robić na najnowszej, w pełni stabilnej 1.10 z masą ciekawych rzeczy. :)

Nie dzięki, wersja 1.7 to ostatnia dobra wersja Minecraft'a, teraz dodali jakieś bzdety i odciągnęli od gry wartościowe osoby. :vNie interesuję mnie robienie serwera dla dzieciarni.

 

///niech ktoś połączy posty

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ale przecież to właśnie na wersji 1.7 gra dzieciarnia na serwerach izisrace. Te "wartościowe osoby" grają na najnowszej wersji na zagranicznych serwerach. ;)

 

Tych wartościowych osób jest już chyba za mało, żeby tworzyć serwer, chyba sobie daruję. 

Opublikowano

 

 

Jak standardowo, jaka nowa wersja? Standardowa i nowa wersja, to jest najnowsza, stabilna, wspierana 1.10, a nie jakieś 1.7 sprzed dwóch lat.

Nie, nie opłaca się robić serwera na 1.3.2, nikt nie zagra, za to opłaca się robić na najnowszej, w pełni stabilnej 1.10 z masą ciekawych rzeczy. :)

Nie dzięki, wersja 1.7 to ostatnia dobra wersja Minecraft'a, teraz dodali jakieś bzdety i odciągnęli od gry wartościowe osoby. :vNie interesuję mnie robienie serwera dla dzieciarni.

 

///niech ktoś połączy posty

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ale przecież to właśnie na wersji 1.7 gra dzieciarnia na serwerach izisrace. Te "wartościowe osoby" grają na najnowszej wersji na zagranicznych serwerach. ;)

 

teraz izisrace bo na twoim 4srafters po tygodniu zostalo jedynie 5 osob xD

@top

 

na 1.7 gra najwiecej osob a 1.3.2 nie mialo by sensu bo malo komu sie chce instalowac oddzielne launchery do jednego serwera...

 

najlepszym wyjsciem bedzie mozliwosc wejscia osob od 1.7-1.9 

Opublikowano

 

 

 

Jak standardowo, jaka nowa wersja? Standardowa i nowa wersja, to jest najnowsza, stabilna, wspierana 1.10, a nie jakieś 1.7 sprzed dwóch lat.

Nie, nie opłaca się robić serwera na 1.3.2, nikt nie zagra, za to opłaca się robić na najnowszej, w pełni stabilnej 1.10 z masą ciekawych rzeczy. :)

Nie dzięki, wersja 1.7 to ostatnia dobra wersja Minecraft'a, teraz dodali jakieś bzdety i odciągnęli od gry wartościowe osoby. :vNie interesuję mnie robienie serwera dla dzieciarni.

 

///niech ktoś połączy posty

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ale przecież to właśnie na wersji 1.7 gra dzieciarnia na serwerach izisrace. Te "wartościowe osoby" grają na najnowszej wersji na zagranicznych serwerach. ;)

 

teraz izisrace bo na twoim 4srafters po tygodniu zostalo jedynie 5 osob xD

 

@xCzuowiekBanann Jakie 5 osób. Przecież na otwarcie weszło 5 osób, po tygodniu nie było już nikogo. xD

Jeśli robiłbym jeszcze jakiś serwer, to byłby to właśnie takie izisrace na 1.7. Taką mamy zjebaną społeczność, że na 1.9/1.10 nikt Ci nie zagra i jestem tego świadomy, ale ciągle mam nadzieję na to, że ktoś, kto ma większe umiejętności, możliwości i lepszy pomysł ode mnie, da radę zrobić coś ciekawego, nowego i zareklamowanie tego. ;)

 

Ja zdanie, że izihace na 1.7 to gówno miałem już przed startem i w trakcie przygotowywania 4Crafters. Sprawdź moje poprzednie posty. :)

 

Pozdrawiam

5465845486.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...