Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o napisanie skryptu na automatyczny OX


KoRkIxSkRyPtY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


Chciałbym aby ktoś napisał mi skrypt na automatyczny event ox. Ma to wyglądać tak:


 


Admin wpisuje /ox start i na chacie wyswietla sie komunikat ,, Event OX wystartował! Wpisz /ox join by dołączyć'' Wtedy gracze wpisuja /ox join i dołączają do eventu. Event ma startowac po 3 minutach.  Chcialbym aby byla komenda do pytan np /ox pytanie <jakies pytanie> <tak/nie> oraz, by były jakieś komendy do ,,zaprogramowania'' ox'a, tzn jak mam zrobioną juz arenke na srodku biala welna, szerokosc 4 klocki a zielona i czerwona welna by mialy szerokość po 13. Biala welna ma znikac po 15 sekundach, a np jest pytanie jest naNie by zielona welna znikala po 10 sekundach od znikniecia bialej welny. Gdy gracz spadnie na klocek np. portalu do kresu by go tepalo bezposrednio na spawn. Aha i jeszcze komenda typu ../ox rozdaj'' by dawala kazdemu graczowi na evencie to, co admin trzyma w ręce.


To chyba na tyle, ale sie rospisałem  xD Mam nadzieje że podołacie temu wyzwaniu. Z góry dziękuje  :)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...