Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozwiązanie Tematu Z Odpaleniem Warrocka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo dużo osob, w tym ja mają problem z WarRockiem ktory nie chce się włączyć ale juz mam na to sposob ;). To bardzo proste ;) trzeba sciągnąc starą wersje :

 

WR Launcher

WR Updater

 

Do pobrania tutaj

 

Gdy już pobierzemy wchodzimy do folderu, na ktorym mamy caly "panel sterowania" warrocka :) np. Mój Komputer/C:Program Files/GamersFirst/War Rock

Gdy wejdziemy usuwamy starego WR launchera i Updatera i wklejamy stare ktore przed chwilą sciągnelismy

Wlanczamy warrocka i cieszymy się grą

ZBIERAM +

 

 

DAJ +++++++

 

xmerlinx1.gif

Opublikowano

no wow warrock sie wlacza ale co z tego? wpisuje passy i co? nic mi sie nie pokazuje nie radze sciagac

//nieregulaminowa sygnatura

//BR3ND

Opublikowano

Robią coś z serwerami poczekajcie aż skończą a wszystko będzie dobrze...

Nie radzę wam nic zmieniać...bo później wam może nie działać..

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Boze ludziska Wy to macie problemy :P u mnie WR normalnie dziala :D

Poczekajcie sobie na spokojnie a nie :P tylko sie cos stanie a Wy od razu wielka panika xD

592a3bdd17937_post-78132-127540422993.jpg

Czy to tak ciężko dac jednego jedynego minusa?! to tylko 3 sec...

Opublikowano

-,-

 

Szkoda slow...

 

KOLEJNY z serii i jak zawsze DURNY topic na ten sam temat -,-

 

 

O Boze 1!

O Boze 2!

O Boze 3!

 

A co do tematu - czasami wystarczy wylaczyc i wlaczyc kompa...

 

Ten caly blad "-31" to jest OD NICH nie od nas zalezny -,-

nikt nic na to nie poradzi...

 

 

Co do zmiany silnika czy czegos tam na "starszy" to i tak przeciez WR sie updatuje samoczynnie -,-

 

ech...

 

PS.: Moim zdaniem kazdy kto zalozy znow taki temat powinien dostac warna!

Ludzie tylko zasmiecaja to forum bzdurnymi tematami ;/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...