Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim globalnym serwerze gra najwięcej osób?


Ganji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


Na którym serwerze metina Polskiego jest w aktualnym momencie najwięcej graczy i opłaca się zaczynać ?


Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

Negros i Tortuga, ceny nie duże, da się zarobić bez problemu.

Na Czym teraz moge zarobic pragne zaznaczyc ze mam m2Boba Premium, Stare sposoby znam jednak może weszło cos nowego ?

Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

 

Negros i Tortuga, ceny nie duże, da się zarobić bez problemu.

Na Czym teraz moge zarobic pragne zaznaczyc ze mam m2Boba Premium, Stare sposoby znam jednak może weszło cos nowego ?

 

 

Wbijasz 30 lvl i stawiasz boty w m2, które dropią Ci odłami.

Opublikowano

 

 

Negros i Tortuga, ceny nie duże, da się zarobić bez problemu.

Na Czym teraz moge zarobic pragne zaznaczyc ze mam m2Boba Premium, Stare sposoby znam jednak może weszło cos nowego ?

 

 

Wbijasz 30 lvl i stawiasz boty w m2, które dropią Ci odłami.

 

Więcej niż na łowieniu/rudach na tym zarobie ?

Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

 

 

 

Negros i Tortuga, ceny nie duże, da się zarobić bez problemu.

Na Czym teraz moge zarobic pragne zaznaczyc ze mam m2Boba Premium, Stare sposoby znam jednak może weszło cos nowego ?

 

 

Wbijasz 30 lvl i stawiasz boty w m2, które dropią Ci odłami.

 

Więcej niż na łowieniu/rudach na tym zarobie ?

 

Tak odłamki dropią dobrze o ile masz dobra maszynę aby kilka botów dać.

Opublikowano

 

 

 

 

Negros i Tortuga, ceny nie duże, da się zarobić bez problemu.

Na Czym teraz moge zarobic pragne zaznaczyc ze mam m2Boba Premium, Stare sposoby znam jednak może weszło cos nowego ?

 

 

Wbijasz 30 lvl i stawiasz boty w m2, które dropią Ci odłami.

 

Więcej niż na łowieniu/rudach na tym zarobie ?

 

Tak odłamki dropią dobrze o ile masz dobra maszynę aby kilka botów dać.

 

Ja nie pytam czy dobrze dropia tylko czy większy jest na nich zarobek jeśli trzeba mogę postawić nawet 30 kont byle mi sie to opłaciło :)

Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

Jesli faktycznie byłbyś w stanie dziennie chociaż na 3 kontach po 5 postaci obsłużyć i otwierać wszystkie 15 corów na 1 postaci to w ciągu miesiąca idzie ładne sumy kręcić na antykach i legendach :D

Opublikowano

To ja mam je sprzedawać czy przerabiać ?

Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

Jeżeli zamierzasz korzystać z m2bob'a i faktycznie dałbyś rade dropić na 5 postaciach te odłamki a później szlifować z nich legendy to zdecydowanie polecam Ci Torutgę. 

 

System łowienia zostaw w spokoju bo strasznie banują jeżeli nie pilnujesz. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...