Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymiana kilku części


kokojumbo99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, moja specyfikacja:

i5 4460

4GB RAM

GeForce GTS 250

Gigabyte b85m-d3h

 

Do wymiany:

Karta graficzna

Ddysk (obecnie mam 2 - 40gb, który ma z 10 lat xD na system i 250gb na inne gówna - oba hdd)

Obudowa, która także ma już z 8/10 lat

 

Budżet - jak najmniej xp, nie no, max 800 zł

 

Polecano mi tą obudowę: https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-regnum-rg1-pure-black-midi-tower-czarny-spc143-773732/

Z kart mówili, że 750ti będzie wystarczająca (na kartę mogę przeznaczyć +/- 500zł), tylko o którą chodzi?

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-750ti-gaming-2g-n750ti-tf-2gd5-oc-629388/

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-750ti-2048mb-ddr5-128bit-oc-gv-n75toc-2gi-630762/

No i dysk - jaki polecacie, 1TB czy 500GB?

No i jeszcze jedno - wzorując się na kartach graficznych wyżej odpalę FIFĘ 17? Mój system to WIN7 

Opublikowano

Obudowa jak najbardziej ok (Regnum RG1 to najlepsza buda w tej cenie).

 

Karta tak samo. Ja bym brał tą od MSI, bo Gigabyte'y są głośnie.

 

Dysk 1TB. 500GB kosztuje prawie tyle samo, a masz za to dwukrotnie wyższą pojemność.

 

Myślę, że spokojnie, choć nie zostały jeszcze podane wymagania. Ale myślę, że raczej na pewno.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

750ti to ta:

https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-750ti-stormx-2gb-gddr5-128bit-dvi-d-hdmi-vga-ne5x75tthd41f-852116/

Jest mocno podkręcana fabrycznie, obudowę bierz tą co sam podałeś, lepszej nie znajdziesz.

Też zależy ile masz czasu, bo mógłbyś poczekać aż wyjawią dokładną cenę rx 460, która będzie WIELE lepsza od 750ti, ktoś się orientuje jaka cena atm?

Opublikowano

Obudowa jak najbardziej ok (Regnum RG1 to najlepsza buda w tej cenie).

 

Karta tak samo. Ja bym brał tą od MSI, bo Gigabyte'y są głośnie.

 

Dysk 1TB. 500GB kosztuje prawie tyle samo, a masz za to dwukrotnie wyższą pojemność.

 

Myślę, że spokojnie, choć nie zostały jeszcze podane wymagania. Ale myślę, że raczej na pewno.

Ew podam zasilacz, jeśli jest potrzebny - Corsair VS 450W

Mógłbyś link do dyski na morele podać?

GTA V z taką kartą odpali się? Jak z nowszymi tytułami? 

Opublikowano

 

Obudowa jak najbardziej ok (Regnum RG1 to najlepsza buda w tej cenie).

 

Karta tak samo. Ja bym brał tą od MSI, bo Gigabyte'y są głośnie.

 

Dysk 1TB. 500GB kosztuje prawie tyle samo, a masz za to dwukrotnie wyższą pojemność.

 

Myślę, że spokojnie, choć nie zostały jeszcze podane wymagania. Ale myślę, że raczej na pewno.

Ew podam zasilacz, jeśli jest potrzebny - Corsair VS 450W

Mógłbyś link do dyski na morele podać?

GTA V z taką kartą odpali się? Jak z nowszymi tytułami? 

 

Odpalić się odpali, ale na najnizych bedziesz musial latac, ew srednie lub mixed w niektorych.

https://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/

Opublikowano

 

 

Obudowa jak najbardziej ok (Regnum RG1 to najlepsza buda w tej cenie).

 

Karta tak samo. Ja bym brał tą od MSI, bo Gigabyte'y są głośnie.

 

Dysk 1TB. 500GB kosztuje prawie tyle samo, a masz za to dwukrotnie wyższą pojemność.

 

Myślę, że spokojnie, choć nie zostały jeszcze podane wymagania. Ale myślę, że raczej na pewno.

Ew podam zasilacz, jeśli jest potrzebny - Corsair VS 450W

Mógłbyś link do dyski na morele podać?

GTA V z taką kartą odpali się? Jak z nowszymi tytułami? 

 

Odpalić się odpali, ale na najnizych bedziesz musial latac, ew srednie lub mixed w niektorych.

https://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/

 

To ta karta jest aż tak słaba? Jak z innymi tytułami będzie? 

Opublikowano

 

 

 

Obudowa jak najbardziej ok (Regnum RG1 to najlepsza buda w tej cenie).

 

Karta tak samo. Ja bym brał tą od MSI, bo Gigabyte'y są głośnie.

 

Dysk 1TB. 500GB kosztuje prawie tyle samo, a masz za to dwukrotnie wyższą pojemność.

 

Myślę, że spokojnie, choć nie zostały jeszcze podane wymagania. Ale myślę, że raczej na pewno.

Ew podam zasilacz, jeśli jest potrzebny - Corsair VS 450W

Mógłbyś link do dyski na morele podać?

GTA V z taką kartą odpali się? Jak z nowszymi tytułami? 

 

Odpalić się odpali, ale na najnizych bedziesz musial latac, ew srednie lub mixed w niektorych.

https://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/

 

To ta karta jest aż tak słaba? Jak z innymi tytułami będzie? 

 

Za 500 zł to nie oczekuj nic mocnego. Zależy jakimi tytułami.

Opublikowano

 

 

 

 

Obudowa jak najbardziej ok (Regnum RG1 to najlepsza buda w tej cenie).

 

Karta tak samo. Ja bym brał tą od MSI, bo Gigabyte'y są głośnie.

 

Dysk 1TB. 500GB kosztuje prawie tyle samo, a masz za to dwukrotnie wyższą pojemność.

 

Myślę, że spokojnie, choć nie zostały jeszcze podane wymagania. Ale myślę, że raczej na pewno.

Ew podam zasilacz, jeśli jest potrzebny - Corsair VS 450W

Mógłbyś link do dyski na morele podać?

GTA V z taką kartą odpali się? Jak z nowszymi tytułami? 

 

Odpalić się odpali, ale na najnizych bedziesz musial latac, ew srednie lub mixed w niektorych.

https://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/

 

To ta karta jest aż tak słaba? Jak z innymi tytułami będzie? 

 

Za 500 zł to nie oczekuj nic mocnego. Zależy jakimi tytułami.

 

Jak z BF'em, COD'em?

Opublikowano

 

 

 

 

 

Obudowa jak najbardziej ok (Regnum RG1 to najlepsza buda w tej cenie).

 

Karta tak samo. Ja bym brał tą od MSI, bo Gigabyte'y są głośnie.

 

Dysk 1TB. 500GB kosztuje prawie tyle samo, a masz za to dwukrotnie wyższą pojemność.

 

Myślę, że spokojnie, choć nie zostały jeszcze podane wymagania. Ale myślę, że raczej na pewno.

Ew podam zasilacz, jeśli jest potrzebny - Corsair VS 450W

Mógłbyś link do dyski na morele podać?

GTA V z taką kartą odpali się? Jak z nowszymi tytułami? 

 

Odpalić się odpali, ale na najnizych bedziesz musial latac, ew srednie lub mixed w niektorych.

https://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/

 

To ta karta jest aż tak słaba? Jak z innymi tytułami będzie? 

 

Za 500 zł to nie oczekuj nic mocnego. Zależy jakimi tytułami.

 

Jak z BF'em, COD'em?

 

To nawet luźnie powinno chodzić, myślę bf4 na high 60 fps, cod medium high mieszane tak samo.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Obudowa jak najbardziej ok (Regnum RG1 to najlepsza buda w tej cenie).

 

Karta tak samo. Ja bym brał tą od MSI, bo Gigabyte'y są głośnie.

 

Dysk 1TB. 500GB kosztuje prawie tyle samo, a masz za to dwukrotnie wyższą pojemność.

 

Myślę, że spokojnie, choć nie zostały jeszcze podane wymagania. Ale myślę, że raczej na pewno.

Ew podam zasilacz, jeśli jest potrzebny - Corsair VS 450W

Mógłbyś link do dyski na morele podać?

GTA V z taką kartą odpali się? Jak z nowszymi tytułami? 

 

Odpalić się odpali, ale na najnizych bedziesz musial latac, ew srednie lub mixed w niektorych.

https://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/

 

To ta karta jest aż tak słaba? Jak z innymi tytułami będzie? 

 

Za 500 zł to nie oczekuj nic mocnego. Zależy jakimi tytułami.

 

Jak z BF'em, COD'em?

 

To nawet luźnie powinno chodzić, myślę bf4 na high 60 fps, cod medium high mieszane tak samo.

 

Ok, ok. A jak z monitorem? Bo mam jeden od 8 lat chyba xD, żadnej awarii, działa przyzwoicie.

Czy za 300 zł kupię jakiś normalny monitor? 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Obudowa jak najbardziej ok (Regnum RG1 to najlepsza buda w tej cenie).

 

Karta tak samo. Ja bym brał tą od MSI, bo Gigabyte'y są głośnie.

 

Dysk 1TB. 500GB kosztuje prawie tyle samo, a masz za to dwukrotnie wyższą pojemność.

 

Myślę, że spokojnie, choć nie zostały jeszcze podane wymagania. Ale myślę, że raczej na pewno.

Ew podam zasilacz, jeśli jest potrzebny - Corsair VS 450W

Mógłbyś link do dyski na morele podać?

GTA V z taką kartą odpali się? Jak z nowszymi tytułami? 

 

Odpalić się odpali, ale na najnizych bedziesz musial latac, ew srednie lub mixed w niektorych.

https://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/

 

To ta karta jest aż tak słaba? Jak z innymi tytułami będzie? 

 

Za 500 zł to nie oczekuj nic mocnego. Zależy jakimi tytułami.

 

Jak z BF'em, COD'em?

 

To nawet luźnie powinno chodzić, myślę bf4 na high 60 fps, cod medium high mieszane tak samo.

 

Ok, ok. A jak z monitorem? Bo mam jeden od 8 lat chyba xD, żadnej awarii, działa przyzwoicie.

Czy za 300 zł kupię jakiś normalny monitor? 

 

Na morelach 1080p za 380 zł są nawet ok, jak nie masz hajsu dołożyć, to używany, chyba że 1440x900 może jakiś nowy znajdziesz, twój wybór.

@DAx. się zna, może coś pomoże.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...