Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadek FPS


Koneq1325

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w dniu 20 czerwca kupiłem komputer. Jego parametry:

RAM: 8GB

PROCESOR: Intel® Core i5-4460 CPU @ 3.20GHz

KARTA GRAFICZNA: NIVIDIA GeForce GT 705 2GB

 

Na poczatku gry mam po 250FPS a pod koniec juz 50 albo i mniej. Wie ktos moze dlaczego tak jest?

 

Zgory dzieki za odp :D

 

Opublikowano

moge wiedziec ile dales? bo najlepszy to on nie jest a co do tematu sam tak mam i nic z tym nie zrobisz po prostu gry 40min+ strasznie obnizaja fpsy

Opublikowano

Za niego dalem 2400 ale dodatkowo dostalem klawiature, mysz, windowsa  

 

no to w c**j przeplacone, uwzgledniales z kims ten zakup? masz mozliwosc zwrotu? procek 850zl mobo 250 ram 150 hdd 230 = 1500zl, grafika ktora masz jest slabsza od integry w procku

Opublikowano

No nie mam mozliwosci ale windows 8.1 czyli jakies 450 zl, klawiatura i mysz tego nie wiem ale cos kolo 150 zl 


Ale dobra nie bede teraz pisal o kasie, mi tylko chodzilo o to dalczego sa takie spadki i tyle :D

Opublikowano

karta grafiki jest słaba, ustaw w  grafice jakość efektów lub efekty specjalne jakoś tak na średnią powinien być mniejszy drop fps :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...