Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jaki plugin albo skrypt użyć na logowanie na serverze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Pierwszy lepszy. Polecam plugin LogIt

Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem... Ból mówi, kiedy jesteś poważnie ranny... A wiesz, co jest w bólu najlepsze? Pokazuje, że nie jesteś jeszcze... MARTWY! ~ Kaneki Ken

 

Opublikowano

­Pierwszy lepszy. Polecam plugin LogIt

 

Nie chce pierwszego lepszego bo taki może mieć bugi i może lagować. Ja chce sprawdzony i zaufany plugin albo skrypt na logowanie.

 

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

No to LogIt. Używany przez większość publicznych serwerów.­

Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem... Ból mówi, kiedy jesteś poważnie ranny... A wiesz, co jest w bólu najlepsze? Pokazuje, że nie jesteś jeszcze... MARTWY! ~ Kaneki Ken

 

Opublikowano

No to LogIt. Używany przez większość publicznych serwerów.­

 

A który jest lepszy? AuthMe czy LogIt?

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

Ok to użyje LogIt tylko powiedźcie gdzie mogę go pobrać. Nie mam go w instalatorze pluginów.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

logtit polecam !

 

Ale gdzie mogę go pobrać na dysk?

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

@PabloTL

Ja Ci polecam AuthMe, nie żadne LogIt'y.

Zaawansowany, z wielką konfiguracją. Możesz też zablokować kraje z których nie można dołączać do serwera.

Ogólnie polecam.

 

Co do LogIt'a:

Najnowsza wersja, jaką znalazłem: http://www.mediafire.com/download/jreqi8x2d4rhigk/LogIt+v0.10.0.1.jar

Skan: https://virustotal.com/pl/file/4f046f497744c6275bbb34875929e02c66502b42879a9103ee466c709537ef2f/analysis/

Opublikowano

Dobra dzienki temat do zamknięcia. Użyje jednak AuthMe.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Słyszałem, że AuthMe to gówno.  Więc polecam niezawodny xAuth.

Wcale nie trudniejszy w obsłudze od Authme, a lepiej chroni przed atakami na konta.

Grands Gerther Givenchex

Opublikowano

Słyszałem, że AuthMe to gówno.  Więc polecam niezawodny xAuth.

Wcale nie trudniejszy w obsłudze od Authme, a lepiej chroni przed atakami na konta.

Przed atakami na konta to chroni hasło nie plugin #kappa

 

Polecam authme :''''''''']]]]]]]

Opublikowano

Authme jest dobre? hahaha nie słyszałem większych głupot. Jak ten plugin laguje przy tworzeniu kont użytkowników, dziurawe g*wno... Logit jest aktualny i nadal działa i to jeszcze polskiego autora ;)

thats.png

Opublikowano

Authme jest dobre? hahaha nie słyszałem większych głupot. Jak ten plugin laguje przy tworzeniu kont użytkowników, dziurawe g*wno... Logit jest aktualny i nadal działa i to jeszcze polskiego autora ;)

XDXD 400 osób loguje się w przeciągu 3 minut a tpsy 19.90 pozdrawiam jeśli nie potrafisz zoptymalizować serwerka

Opublikowano

AuthMe Reloaded Legacy, zawsze instaluj najnowszy build to będzie dobrze 

http://ci.xephi.fr/job/AuthMeReloaded/1181/artifact/target/AuthMe-5.2-SNAPSHOT-legacy.jar
https://www.virustotal.com/pl/file/fc4a90e5b61dc7f5ed6237e717a811af4cd82dceca54c48a44a1b12985fdd5ec/analysis/1467626083/

a jak odkryjesz jakiś błąd, bug pozwalający wejść na konto, czy coś Ci po prostu nie będzie działać to zgłoś to szybko tutaj

https://waffle.io/Xephi/AuthMeReloaded

a autorzy zaraz wypuszczą stosowną łatkę.

 

a wy tylko narzekacie że AuthMe dziurawe jak szer szfajcarski i nawet z łaski swojej nie zgłosicie tego autorom pluginu.

żalll..

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Logit lub authme

Jeżeli odpowiadasz na moją odpowiedź użyj opcji "Cytuj" lub oznacz mnie w poście @adam23450

 

Opublikowano

Polecam ci Login Security, nie zawiodłem się jeszcze na nim, czytałem że jeden z mniej awaryjnych i trudniejszy do złamania :)

Opublikowano

AuthMe Reloaded Legacy, zawsze instaluj najnowszy build to będzie dobrze 

http://ci.xephi.fr/job/AuthMeReloaded/1181/artifact/target/AuthMe-5.2-SNAPSHOT-legacy.jar
https://www.virustotal.com/pl/file/fc4a90e5b61dc7f5ed6237e717a811af4cd82dceca54c48a44a1b12985fdd5ec/analysis/1467626083/

a jak odkryjesz jakiś błąd, bug pozwalający wejść na konto, czy coś Ci po prostu nie będzie działać to zgłoś to szybko tutaj

https://waffle.io/Xephi/AuthMeReloaded

a autorzy zaraz wypuszczą stosowną łatkę.

 

a wy tylko narzekacie że AuthMe dziurawe jak szer szfajcarski i nawet z łaski swojej nie zgłosicie tego autorom pluginu.

żalll..

Po co mam zgłaszać błąd im skoro Oni sprawdzają tego maila co 2 tygodnie? Zresztą LogIT ma więcej opcji w połączeniu z AutoIN'em. 

thats.png

Opublikowano

 

AuthMe Reloaded Legacy, zawsze instaluj najnowszy build to będzie dobrze 

http://ci.xephi.fr/job/AuthMeReloaded/1181/artifact/target/AuthMe-5.2-SNAPSHOT-legacy.jar
https://www.virustotal.com/pl/file/fc4a90e5b61dc7f5ed6237e717a811af4cd82dceca54c48a44a1b12985fdd5ec/analysis/1467626083/

a jak odkryjesz jakiś błąd, bug pozwalający wejść na konto, czy coś Ci po prostu nie będzie działać to zgłoś to szybko tutaj

https://waffle.io/Xephi/AuthMeReloaded

a autorzy zaraz wypuszczą stosowną łatkę.

 

a wy tylko narzekacie że AuthMe dziurawe jak szer szfajcarski i nawet z łaski swojej nie zgłosicie tego autorom pluginu.

żalll..

Po co mam zgłaszać błąd im skoro Oni sprawdzają tego maila co 2 tygodnie? Zresztą LogIT ma więcej opcji w połączeniu z AutoIN'em. 

 

Nie zgłasza się na maila, tylko na github'a ( -fcp- )

https://github.com/Xephi/AuthMeReloaded/issues

zwykle odpowiedź powinieneś dostać w ciągu godziny, zależy jak trafisz.

 

LogIt został porzucony i nie jest wspierany przez autora. Tak samo jak AutoIn.

Więc jak coś nie będzie działać tak jak trzeba, to jesteś zdany sam na siebie. Czyli jesteś w ....., bo nie jesteś programistą?

 

@topic

aby nikt się nie włamał, musisz zadbać o to aby mieć dobre i bezpieczne hasło. 

 

pluginy na logowanie zwykle posiadają takie same technologie szyfrowania hasła, więc jedne plugin wcale nie jest bezpieczniejszy od drugiego.

 

plugin na logowanie musisz koniecznie pobrać z bezpiecznego i zaufanego źródła jak np.

https://www.spigotmc.org/resources/

lub

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/

by nie ściągnąć tzw. ForceOp lub BackDoor zakodowanego w pluginie.

 

Nie loguj się hasłem ze swojego serwera, na innych serwerach. Bo każdy administrator* może zobaczyć jakie masz hasło i np. wejść na twój serwer przez twoje konto i spróbować urzeczywistnić swoje najgorsze fantazje.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

 

 

AuthMe Reloaded Legacy, zawsze instaluj najnowszy build to będzie dobrze 

http://ci.xephi.fr/job/AuthMeReloaded/1181/artifact/target/AuthMe-5.2-SNAPSHOT-legacy.jar
https://www.virustotal.com/pl/file/fc4a90e5b61dc7f5ed6237e717a811af4cd82dceca54c48a44a1b12985fdd5ec/analysis/1467626083/

a jak odkryjesz jakiś błąd, bug pozwalający wejść na konto, czy coś Ci po prostu nie będzie działać to zgłoś to szybko tutaj

https://waffle.io/Xephi/AuthMeReloaded

a autorzy zaraz wypuszczą stosowną łatkę.

 

a wy tylko narzekacie że AuthMe dziurawe jak szer szfajcarski i nawet z łaski swojej nie zgłosicie tego autorom pluginu.

żalll..

Po co mam zgłaszać błąd im skoro Oni sprawdzają tego maila co 2 tygodnie? Zresztą LogIT ma więcej opcji w połączeniu z AutoIN'em. 

 

Nie zgłasza się na maila, tylko na github'a ( -fcp- )

https://github.com/Xephi/AuthMeReloaded/issues

zwykle odpowiedź powinieneś dostać w ciągu godziny, zależy jak trafisz.

 

LogIt został porzucony i nie jest wspierany przez autora. Tak samo jak AutoIn.

Więc jak coś nie będzie działać tak jak trzeba, to jesteś zdany sam na siebie. Czyli jesteś w ....., bo nie jesteś programistą?

 

@topic

aby nikt się nie włamał, musisz zadbać o to aby mieć dobre i bezpieczne hasło. 

 

pluginy na logowanie zwykle posiadają takie same technologie szyfrowania hasła, więc jedne plugin wcale nie jest bezpieczniejszy od drugiego.

 

plugin na logowanie musisz koniecznie pobrać z bezpiecznego i zaufanego źródła jak np.

https://www.spigotmc.org/resources/

lub

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/

by nie ściągnąć tzw. ForceOp lub BackDoor zakodowanego w pluginie.

 

Nie loguj się hasłem ze swojego serwera, na innych serwerach. Bo każdy administrator* może zobaczyć jakie masz hasło i np. wejść na twój serwer przez twoje konto i spróbować urzeczywistnić swoje najgorsze fantazje.

 

Ajajaj LogIT i AutoIN nadal działają na najnowszych wersjach bez problemu z bungeecordem. Póki co nie ma się o co martwić ;)

thats.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...