Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kura Znoszaca Zlote Jaja-A Ban


p4yol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chodzi ogolna opinia ze osoby ktore kupuja silki nie sa banowane za uzywanie bota,czyli zasada-----kury znoszacej zlote jajka nie zabija sie.

co Wy o tym myslicie?czy faktycznie ma to racje bytu?czy ktos z Was dorabiajac ich dostal bana?(nie mowie tu o jednorazowym kupieniu 10 silkow,tylko o stalych zakupach)

Opublikowano

Witam.

Chodzi ogolna opinia ze osoby ktore kupuja silki nie sa banowane za uzywanie bota,czyli zasada-----kury znoszacej zlote jajka nie zabija sie.

co Wy o tym myslicie?czy faktycznie ma to racje bytu?czy ktos z Was dorabiajac ich dostal bana?(nie mowie tu o jednorazowym kupieniu 10 silkow,tylko o stalych zakupach)

 

BZDURY !

 

temat wiele razy wałkowany bez względu na to co kupujesz , a czego nie , ban jest tak naprawdę losowy , nawet ludzie bez bota nieraz dostają -.-

 

Silki nie mają na to żadnego wpływu ... póki co joymax ma z nas ponad 6kk $ stałego przychodu pochodzącego głównie od Turków , których najbardziej pierdo** ... tak więc bany są , ale szansa na niego jest niższa niż drop sun-a więc spokojnie ; )

 

ps. sbot jest najmniej banowany , a darmowe boty najwięcej

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

czyli wychodzi na to ze to kolejny mit :rolleyes:

 

chociaz nie wiem czy nie jest cos chociaz troche na rzeczy gdyz osoby z naszej gildii wlacznie ze mna dlugo graly na srobocie (czy jakos tak) teraz na ribocie robiac zakupy i jak na razie jest spokoj,a jedna osoba pierwszy raz wchodzac na bocie bez kupowania czego kolwiek od razu ban na rusro o.O ale moze to tylko przypadek

 

a jeszcze pytanie do Ciebie valenar skoro jestes tak w temacie---banuja gdy wbijaja sie na serwer a delikwent akurat lata na bocie czy np gra na bocie zapisuje sie w logach serwera i pomimo ze juz sie nie gra na bocie moga zbanowac np po miesiacu?

Opublikowano

czyli wychodzi na to ze to kolejny mit :rolleyes:

 

chociaz nie wiem czy nie jest cos chociaz troche na rzeczy gdyz osoby z naszej gildii wlacznie ze mna dlugo graly na srobocie (czy jakos tak) teraz na ribocie robiac zakupy i jak na razie jest spokoj,a jedna osoba pierwszy raz wchodzac na bocie bez kupowania czego kolwiek od razu ban na rusro o.O ale moze to tylko przypadek

 

a jeszcze pytanie do Ciebie valenar skoro jestes tak w temacie---banuja gdy wbijaja sie na serwer a delikwent akurat lata na bocie czy np gra na bocie zapisuje sie w logach serwera i pomimo ze juz sie nie gra na bocie moga zbanowac np po miesiacu?

 

Zależy ... jeśli np. miesiąc jedziesz na bocie, a potem bez to oczywiście traktują Cię jak gościa z botem, a jeśli chodzi o joymax (nie rusro) to masz znaczek botera na calusieńki żywot ...

Przynajmniej znam takie przypadki ;)

 

ps. jak Ci pomogła moja wypowiedź daj "+" albo 5*

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Banują nawet jak masz avatary, premki, pety..

Total servers capacity together: 136,489/136,500 ~100%

 

 

Legit playerzy? :)

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

Kolega z bloku, zaczął grać, naprowadziłem go co i jak.Chłopak wbił ręcznie 42 lvl full set sos nawet blue robił na taki lvl i chłopak dostał bana - bana za nic ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...