Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana hasła do panelu SinusBot


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wyłącz bota z screena. 

 

screen -ls

screen -R ID.NAZWASCREENA

 

Następnie włącz bota komendą:

 

./ts3bot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -pwreset="nowehasło"

AOWD3IA.png

Opublikowano

 

Wyłącz bota z screena. 
 
screen -ls
screen -R ID.NAZWASCREENA
 
Następnie włącz bota komendą:
 
./ts3bot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -pwreset="nowehasło"

 

Po wpisaniu:

./ts3bot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -pwreset="nowehasło"



Wyskakuje mi "directory" tak jakby mi nie znajdowało folderu z sinus.

Opublikowano

 

 

Wyłącz bota z screena. 
 
screen -ls
screen -R ID.NAZWASCREENA
 
Następnie włącz bota komendą:
 
./ts3bot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -pwreset="nowehasło"

 

Po wpisaniu:

./ts3bot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -pwreset="nowehasło"



Wyskakuje mi "directory" tak jakby mi nie znajdowało folderu z sinus.

 

przejdź do katalogu z sinusbotem i wtedy spróbuj tą komendę lub tą ./sinusbot -pwreset=nowehaslo -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat

AOWD3IA.png

Opublikowano

W najnowszej wersji nie działa zmiana hasła (12) bo jest zbudowane. Tak samo w ts3bot nie ma bo jest od wersji sinusbot.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...